Soru Mi6 home ve geri tuşu tepki süresi sorunu

• Konbuyu başlatan Brismo
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 4
  • Görüntüleme 392

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
merhaba arkadaşlar, 3 yıldır mi6 cihazımı kullanıyorum en son eu stabil sürümü 2 aydır kullanıyordum bu sabah bir sorunu farkettim home ve geri tuşuna basınca işlem yapmıyor 3 saniye sonra yapıyor. Sonra hızlı erişimden ekranda home tuşunu denedim yine aynı ve buradan donanımsal bir sorun olmadığını anladım. Global stabil sürümü temiz kurulum yaptım kurulum da hiçbir sıkıntı çıkmadı tuşlar düzeldi sonra uygulamaları yükleyip normal kullanıma geçince baktım yine aynı sorun sonra bir defa daha fabrika ayarlarına dönderdim yine düzeldi uygulamaları kurunca yine tuşlar geç tepki verdi. Son yüklediğim uygulamaların hepsini sildim antivirüs taraması yaptım yine düzelmedi. Ne yapabilirim bilen var mı?

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

edo35

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdal
Cihazım
Xiaomi mi6
Konular
4
Yakında home tuşunuz bozulacak aynı olayı ben yaşadım şu an hiç çalışmıyor (son 6 aydır)

Brismo

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Mamet
Cihazım
Mi6
Konular
22
Yakında home tuşunuz bozulacak aynı olayı ben yaşadım şu an hiç çalışmıyor (son 6 aydır)
Sorunu çözdüm uzun zamandır kullandığım bir uygulamanın son güncellemesinde sıkıntı var uygulamayı kaldırınca sorun düzeldi.
Donanımla ilgili olsa sanal home tuşuna da öyle tepki vermezdi diye düşünüyorum.

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sonergul

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Soner
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Grafik Tasarımcı
Konular
11
Hangi programdı acaba sorun çıkaran? Aynı sorunu ben de yaşıyorum. EU stabil MIUI11 var.
Başlarda böyle bir sorun yoktu. Ama sonra sonra bahsettiğiniz gibi donmalar farkettim telefonda...

miasimbilir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İbrahim Asım
Cihazım
iPhone 5S
Konular
1
Hangi programdı acaba sorun çıkaran? Aynı sorunu ben de yaşıyorum. EU stabil MIUI11 var.
Başlarda böyle bir sorun yoktu. Ama sonra sonra bahsettiğiniz gibi donmalar farkettim telefonda...
Xiaomi'nin uygulama kasası programının güncellemesinden sonra yaşandı bu problem. Uygulama birkaç gün sonra tekrar güncellendiğinde problem çözüldü.

Üst Alt