Yardım MI6 görüşmede yankı.

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Mi6 telefonumda global beta rom kullanıyorum son güncellemeden sonra daha da arttı telefon görüşmesi esnasında karşı taraf kendi sesini duyduğunu söylüyor görüşme yapamıyorum ne yapmam lazım acil yardımlarınızı bekliyorum.

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Evet arkadaşlar mi6 telefonum delta servisten geldi. Mikrofon değişmiş yazılım güncellenmiş. Android 8 ile gönderdiğim telefonum delta servis tarafından yazılım güncellenerek androd 7.1 düşürülmüş. Delta servisin yazılım güncellemesi bu işte. Neyse telefonumu internete bağladım yazılımı en son versiyona güncelledi. Ama telefon görüşmesini artık herkes ile yapamıyorum karşı taraf sesinin yankı yaptığını cızırtı cuzurtu duyduğunu söyleyerek kapatıyorlar. Hoparlöre alıyorum sesim karşı tarafa gitmiyor. Neyse yazılımı bilgisayardan tekrar sıfırlayım dedim ama artık telefonumun usb bağlantısı çalışmıyor sadece şarj oluyor usb flash bellek takıyorum görmüyor. Anlayacağınız telefonumu delta servis bozarak göndermiş. Tekrar gönderdim bakalım bu sefer ne yapacaklar.

kastettiğim tam da buydu! bu yüzden xiaomi alırken garantisi olmadığını düşünerek aldım zihin olarak çok rahatım.

Oyla:

GokhanKrmllar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi Max 2
Konular
0
Bende yankı değil de sesin karşı tarafa derinden ve kesik kesik gitmesi sorunu vardı telefon sıfırken hem de. Yalnızca çağrı esnasında oluyordu, diğer uygulamalarda ve ses kaydedici de sıkıntı yoktu. Ayarlar>İzinler>Telefon burada Kişiler ve Çevirici etkin durumdaydı. Onu açıp kapattım sorun düzeldi. Umarım yardımcı olur.

Kardeş var ya sana o kadar çok teşekkür ederim ki. telefonu satacaktım son bir umutla forumda dolaşırken senin yazdığına denk geldim. Hatta en başta ne saçma filan diye düşünürken. Deneyim hadi dedim ve sorunum çözüldü. Valla ne kadar teşekkür etsem az.

Oyla:

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
İkinci kez servise gönderdiğim telefonum serviste çalışan teknik elemanlar sayesinde benimle irtibat kurup telefonumu deneyerek sorunumu çözdüler. Şimdi hiçbir sıkını olmadan telefonumu kullanıyorum. Müşteri hizmetlerindeki kişilerden rica edin servis elemanları sizinle irtibata geçsin ve ayrıntılı test ederek gönderilmesini rica edin sorununuz çözülecektir.

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Redmi note 5 kullanıyorum. Sesin karşıya az ve yankılı gittiğini söylüyorlar 3 4 kişiden bunu duydum.. Eu rom son surumdeyim son bir iki guncellemedir bu sorun var. Eu rom dan miuiproya geçip buradaki yazılanlara bakicam bakalım sorun düzelecek mi

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Sorun geçmedi miroom kurdum yine karşı taraftan ses az geliyor şikayeti..
Fakat bu sanırım dışarda görüşmeden oluyor..ev de sessiz ortamda ses iyi gidiyor

Oyla:

Sinan Başpınar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sinan
Cihazım
Mi6
Konular
1
İkinci kez servise gönderdiğim telefonum serviste çalışan teknik elemanlar sayesinde benimle irtibat kurup telefonumu deneyerek sorunumu çözdüler. Şimdi hiçbir sıkını olmadan telefonumu kullanıyorum. Müşteri hizmetlerindeki kişilerden rica edin servis elemanları sizinle irtibata geçsin ve ayrıntılı test ederek gönderilmesini rica edin sorununuz çözülecektir.

Servis formunda parça değişimi yazıyor mu
Yoksa sadece yazılım mı diyor

Oyla:
Üst Alt