Soru Mi6 Google Launcher problemi

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Arkadaşlar selam. Genel ve konu dışı sohbet bölümünde paylaştım fakat cevap alamadım. Mi6 telefonuma Google Launcher yükledim fakat uygulama çekmecesine girdiğimde hiçbir uygulama gözükmüyor. Yetki kısmından tüm yetkileri verdim olmadı. Çözümü bilen var mı? Başka yerde yardımcı konu bulamadım.

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Google Asistan L. umutsuz vaka dostum uygulamalar hiç bir cihazda gözükmüyor bildiğim kadarı ile bende denemiştim. Başkasına yönelin.

Oyla:

Chandler Muriel Bing

I'm hopeless and awkward and desperate for love.
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdullah
Cihazım
Çok Değişken
Meslek
Cep Teknik
Konular
27
Arkadaşlar selam. Genel ve konu dışı sohbet bölümünde paylaştım fakat cevap alamadım. Mi6 telefonuma Google Launcher yükledim fakat uygulama çekmecesine girdiğimde hiçbir uygulama gözükmüyor. Yetki kısmından tüm yetkileri verdim olmadı. Çözümü bilen var mı? Başka yerde yardımcı konu bulamadım.

Google Asistan L. umutsuz vaka dostum uygulamalar hiç bir cihazda gözükmüyor bildiğim kadarı ile bende denemiştim. Başkasına yönelin.

uzun süreler kullandım gayet de memnundum hiçbir sıkıntım olmadı şu an Pixel cihazların launcher ı .apk olarak var onu kullanıyorum tavsiye ederim...

Oyla:

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
uzun süreler kullandım gayet de memnundum hiçbir sıkıntım olmadı şu an Pixel cihazların launcher ı .apk olarak var onu kullanıyorum tavsiye ederim...

Şimdi gönderdiğin linkten pixel 7.1.1 versiyonunu indirdim yükledim onda da durum aynı. Uygulamalar çekmecesi boş gözüküyor. İlginç olan bunla ilgili hiçbir kaynakta hiçbir bilgi bulamıyorum

Oyla:

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Çözüldü: arkadaşlar yabancı bir siteden çözümü buldum. Çalışıyor. (Google Launcher için) çift uygulamalar özelliğini Google Launcher için açıyoruz ve sonrasına Google Launcher 'ı ana Launcher yapıyoruz.

1)open play store and download google now launcher.
2)after installing still select system launcher and go to security and turn on autostart for google now launcher.
3)now go to settings dual apps and dual google now launcher.
4)select google now launcher as default and then u are good to go.
5)DO REPLY IF iT WORKED.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Çözüldü: arkadaşlar yabancı bir siteden çözümü buldum. Çalışıyor. (Google Launcher için) çift uygulamalar özelliğini Google Launcher için açıyoruz ve sonrasına Google Launcher 'ı ana Launcher yapıyoruz.

1)open play store and download google now launcher.
2)after installing still select system launcher and go to security and turn on autostart for google now launcher.
3)now go to settings dual apps and dual google now launcher.
4)select google now launcher as default and then u are good to go.
5)DO REPLY IF iT WORKED.

Hocam ben mi yanlış anlıyorum yoksa Google launcher sadece uygulamayı klonlayıp, klonlanan uygulama aktif edildiğinde mi çalışıyor?

Oyla:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Hocam ben mi yanlış anlıyorum yoksa Google launcher sadece uygulamayı klonlayıp, klonlanan uygulama aktif edildiğinde mi çalışıyor?
Denediğimde öyle oldu arkadaşın dediği gibi, yazarsa daha iyi bilgi alabilirsin hocam ama dediğiniz gibi tam olarak klon uygulamaları gösteriyor.

Oyla:

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Denediğimde öyle oldu arkadaşın dediği gibi, yazarsa daha iyi bilgi alabilirsin hocam ama dediğiniz gibi tam olarak klon uygulamaları gösteriyor.

Çok ilginç hocam. Genelde klonlanan uygulamalar problem verirken bu uygulama klon olmadan çalışmıyor. Çalışmayan diğer uygulamalarda da denemek lazım :)

Oyla:

scrooldream

TENGRİ BİZ MENEN!
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Android
Cihazım
NOTE4x Mi6
Meslek
Toyota Robot Teknisyeni
Konular
12
Çok ilginç hocam. Genelde klonlanan uygulamalar problem verirken bu uygulama klon olmadan çalışmıyor. Çalışmayan diğer uygulamalarda da denemek lazım :)
Bizim arayüzümüze entegre olamıyor klon olarak uygulama çekmesinin gelmesi başka bir şey anlayamadım düz çalışmıyor ama :D

Oyla:

alasulumurat

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
Mi Note 10
Konular
13
Aynen arkadaşlar klon ile çalışıyor. Muhtemelen izinler ile ilgili yine. Klon yapınca belli izinleri otomatik atıyor olabilir :) çalıştı ya problem yok..

Oyla:
Üst Alt