Mod Mİ6 Global (9.2.2.0) Romlar için - Google Camera Tüm Özellikler Aktif

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
arkadaşlar iyi akşamlar biraz göz gezdirdim ama pek anlayamadım bana yardımcı olabilir misiniz mi6 9.5.8.0 sürümünü kullanıyorum portre modu sadece ön kameradan açılıyo arka kameraya çeviremiyorum

Merhaba konuda yaptığım anlatım rootlu cihaz ve 9.2.2.0 romu içindir. 9.5.8.0 sürümü için denemedim forumda deneyen arkadaşlar illaki vardır bi göz atabilirsiniz veya konu altından yardım eden illaki çıkacaktır kolay gelsin

omrdemir75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ömer
Cihazım
Xiaomi Mi6
Konular
4
Slow motion çalışmıyor, hem portre modunu hemde slow motionu sağlıklı kullanabilmek için hangi modülü yüklemem gerekiyor?

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
Slow motion çalışmıyor, hem portre modunu hemde slow motionu sağlıklı kullanabilmek için hangi modülü yüklemem gerekiyor?
Kullandığınız miui sürümü 9.2.2.0 ise eğer. Adımları doğru yaptığınız taktirde stabil olarak ikiside çalışmaktadır

berkas

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
aslı
Cihazım
mi6
Konular
2
Merhaba konuda yaptığım anlatım rootlu cihaz ve 9.2.2.0 romu içindir. 9.5.8.0 sürümü için denemedim forumda deneyen arkadaşlar illaki vardır bi göz atabilirsiniz veya konu altından yardım eden illaki çıkacaktır kolay gelsin
teşekkür ederim ben zaten sonradan fark ettim ama yanlış yere yazmışım forumun çok acemisiyim Google camera kullanmıyorum telefona bi işlem yapmadan böyle bi arızayla karşılaştım servise vermeden bi şekilde çözebilir miyim acaba diye bakınıyordum tekrar cevabınız için sağolun

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
teşekkür ederim ben zaten sonradan fark ettim ama yanlış yere yazmışım forumun çok acemisiyim Google camera kullanmıyorum telefona bi işlem yapmadan böyle bi arızayla karşılaştım servise vermeden bi şekilde çözebilir miyim acaba diye bakınıyordum tekrar cevabınız için sağolun
Anlaşıldı rica ederim :)

Forcerecon

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi Mi 9
Meslek
Bilgisayar Program
Konular
3
FRONTCAM_PORTRAIT_FIX_MI6_9.2.2.0_9.2.3.0.zip yükleyince ön kamera açılmıyor artık nasıl kaldırabilirim

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
magisk varsa orda
moduller kismindan kapatabilirsin

O dosya magıskde görünmez konu zaten bana ait o yüzden rom sürümünü sordum ama cevap yazmamış :) Sanırım konuda geçen romdan farklı bir rom üzerine kurduğu için bu sorun oldu

genji35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
mi 6
Meslek
Elk-Elktrnk.Müh
Konular
0
O dosya magıskde görünmez konu zaten bana ait o yüzden rom sürümünü sordum ama cevap yazmamış :) Sanırım konuda geçen romdan farklı bir rom üzerine kurduğu için bu sorun oldu
Hocam ben farklı sürüm kullanırken ön kamera fix kurdum ön kamera çalışmıyor nasıl kaldırabilirim?

Üst Alt