Mi6 gibi sorunları varmı??

guneyemre

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
guneyemre
Cihazım
Mi 6
Konular
10
Sahibinden.com üzerinden ilan açmış birinden elden aldım. Mi 6 Mavi 128GB

damn2u

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sercan
Cihazım
R.Note 5 Pro
Konular
7
İnsanlar kolay kolay kullandıkları ürünlere toz kondurmazlar, gel gör ki bir sorun olduğunda ise ilk yere vuranlar onlar olacaktır. Neyse işin özeti siz her şeyi araştırıp doğru tercih yapmak istiyorsunuz fakat üyelerin çoğundan size "objektif" geri dönüş olacağını sanmıyorum. Bence araştırmalarınızı sadece forumla sınırlı tutmayın, youtube videoları, xda ve miui forumlarını da en ince ayrıntısına kadar araştırın.

Bu arada iki cihaz arasından benim tercihim Mi Note 3 olurdu.

monvance

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ÖmerF Koca
Cihazım
Mi 10T
Meslek
Öğrenci
Konular
34
hocam al gitsin düşünme.sorunlar olur tabi binde bir felan. o sorunlara bakarak telefon hakkında karar verme bence. cepport mağazasından al sorun olursa halledersin. ben ve arkadaşım aldık hiç bir sorun yok

Captainalp

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alp
Cihazım
Mi note 3
Konular
7
İnsanlar kolay kolay kullandıkları ürünlere toz kondurmazlar, gel gör ki bir sorun olduğunda ise ilk yere vuranlar onlar olacaktır. Neyse işin özeti siz her şeyi araştırıp doğru tercih yapmak istiyorsunuz fakat üyelerin çoğundan size "objektif" geri dönüş olacağını sanmıyorum. Bence araştırmalarınızı sadece forumla sınırlı tutmayın, youtube videoları, xda ve miui forumlarını da en ince ayrıntısına kadar araştırın.

Bu arada iki cihaz arasından benim tercihim Mi Note 3 olurdu.
hocam bu forum harıc maalesef turkce bır ınceleme veya yorum bulamayacaktır bende alırken cok arastırdım bulamadım en azından :)

Üst Alt