Yardım Mi6 geri alma tusu sorunu

Yaperni

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi6
Konular
1
Arkadaslar iyi aksamlar. Mi6 64gb kullanicisiyim. Telefonu alali 2hafta oldu ama geri alma tusu sorunu yuzunden telefondan sogudum. Su mesaji yazarken bile kac defa hic dokunmama ragmen sayfayi geri aliyor. Ya da oyun oynarken oyundan cikiyor. Bu sorun tum uygulamalarda ayni. Daha onceden basina gelen var mi acaba. Cozum icin nasil bir yol izlemeliyim?

redmourne

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
altug
Cihazım
mi4
Konular
3
arkadaşlar benim mi5 s de de aynı sıkıntı oldu. ama benim sorunda daha çok güneş ışığında sıcaklığa bağlı oluyor. yani parmak izi okuyucu dan kaynaklanıp alt tuşların donanımsal arızası. temiz kurulum, güncelleme, rom değişimi faydasız.telefon garantiye gitti, bakalım nolacak.
merhabalar hocam. sanırım ekran camından kaynaklı bir sorunmuş bizdeki. tam emin oldugumuz zaman buraya tekrar yazacagım. size de geçmiş olsun

Oyla:

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
merhabalar hocam. sanırım ekran camından kaynaklı bir sorunmuş bizdeki. tam emin oldugumuz zaman buraya tekrar yazacagım. size de geçmiş olsun
bizdekide muhtemelen aynıdır. dediğim gibi güneş ışığından kaynaklanan ısınma neticesinde hata veriyor. buda parmak izi cama entegre olduğu için.

Oyla:

emrecan11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi6
Konular
0
yaklasık 2 hafta oldu alalı aynı sorun bende de var. kendiliğinden geri tusu aktif oluyor. navigasyon tuslarının yerlerini değiştirdiğim sorun devam etti fabrika ayarlarına döndürdüm sorun yine de devam ediyor. belli ki bu sorun kronik.

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Bu sorun çok yazılır oldu, peki garanti kapsamında değilmiymiş bu sorun, cihaz değişimi yapmıyormu servis?

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

emrecan11

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
emre
Cihazım
mi6
Konular
0
Bu sorun çok yazılır oldu, peki garanti kapsamında değilmiymiş bu sorun, cihaz değişimi yapmıyormu servis?

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

ben henüz servise göndermedim suan yabancı siterlerde geziniyorum aynı sorunla acılmıs sikayetler mevcut.

Oyla:

__SEFA__

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SEFA
Cihazım
mix 3
Konular
15
Bu tarz problemler genelde cam koruyucu yu çıkartınca ve ekranı temiz bi gözlük beziyle silince geçiyor
O kimse de çözdüm olmadı mı acaba ?

Oyla:

sinan kalaycı

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
sinan
Cihazım
xiaomi mi4
Konular
0
Telefonun alt kısmından yanlardan sıkın biraz muhtemelen aynı haraketi yapacaktır bir arkadaşımdada aynı olay var.

Oyla:
Üst Alt