Yardım mi6 fabrika ayarlarına dönerken miui9 arayüzünde takılı kaldı.

ardakadabra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
arda
Cihazım
mi6
Konular
1
merhaba,
telefonumu alalı 1 ay oldu. ancak dün gece otogarda bi talihsizlik üzerine telefonum farketmeden yere düşmüş ve ezilmiş. ekran ve arka kapak kırıklar içindeydi. fakat telefonumun tüm fonksiyonları calışmaya devam etmekteydi. telefon global bilişim garantisinde. bügün telefonu tamir için servise gönderecektim. göndermeden önce fabrika ayarlarına dönmek istedim. ancak telefon bi türlü acılmadı. miui9 arayüzünde takılı kalıyor. servise göndermeden önce bu durumu cözmek istiyorum. neler yapılabilir yardımncı olursanız sevinirim.

Not: android bilgim coz az.

Bartuzen

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Bartu
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
12
Bootloader kilidin açık değilse (ki sanmıyorum, bilgin azmış) XiaoMiTool ile sıfırdan rom atmayı deneyebilirsin. Yardımcı olması için şöyle bir link bırakıyım:

O da olmadı XiaoMi Flash Tool'u deneyebilirsin. Ben onda her seferinde sorun yaşadığım için önce attığım linkteki çözümü dene. O olmazda Flash Tool'u araştır.

Oyla:

ardakadabra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
arda
Cihazım
mi6
Konular
1
Bootloader kilidin açık değilse (ki sanmıyorum, bilgin azmış) XiaoMiTool ile sıfırdan rom atmayı deneyebilirsin. Yardımcı olması için şöyle bir link bırakıyım:

O da olmadı XiaoMi Flash Tool'u deneyebilirsin. Ben onda her seferinde sorun yaşadığım için önce attığım linkteki çözümü dene. O olmazda Flash Tool'u araştır.
Dostum ilgin için öncelikle teşekkür ederim. ancak rom yüklemeyi nasıl yapacağımı bilmiyorum. proğramı indirdikten sonra telefonu usb ile bağlayıp mı açmam gerekiyor.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

bu arada telefonum mi6 aldığımdan beri herhangi bir işlem yapmadım. sadece bir kaç oyun ve uygulama yükledim fotoğraf cektim falan...

Oyla:

ynsyns

Mi9 SE (grus)
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mi9 SE
Konular
98
Dostum ilgin için öncelikle teşekkür ederim. ancak rom yüklemeyi nasıl yapacağımı bilmiyorum. proğramı indirdikten sonra telefonu usb ile bağlayıp mı açmam gerekiyor.

bu arada telefonum mi6 aldığımdan beri herhangi bir işlem yapmadım. sadece bir kaç oyun ve uygulama yükledim fotoğraf cektim falan...
Rehber - Xiaomi Mi6 Global Kararlı v8 8.2.2.0 7.1 MI Flash ile ROM atma

Oyla:

ardakadabra

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
arda
Cihazım
mi6
Konular
1
rot yükledim başarılı şekilde tamamlandı. ancak telefon yine miui9 arayüzünde takıldı aynı şekilde. fabrika ayarlarına geri yükle demeden önce telefon sıkıntısız çalısıyordu. bu duruma başka ne sebep olmuş olabilir ki???

rom***

Oyla:
Üst Alt