Yardım Mi6 donma problemi

axuaxu54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi6
Meslek
Tornacı
Konular
51
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global stable
Telefon Modeli
Mi6
Bootloader Kilidi
Açık
Mi 6 telefonum Önceleri pek sorun etmiyordum Yalnız bu sıralar telefonum aşırı derecede donmaya başladı "günde 3 4 defa" donduğunda aşağı yukarı 1 dakika civarı ekran ile alakalı hiçbir fonksiyon çalışmıyor Ondan sonra güç tuşuna Basılı tutunca yavaş yavaş kendine gelmeye başlıyor sonra açıp kapatınca düzeliyor Neden böyle olur ve Ne yapmam gerekir telefonu daha önce Bir Çok Kez sıfırladım ama düzelmedi telefonu rootlıyamıyorum
Malesef elimde pc yok

Reiwa

Senbonzakura
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
EdizAli
Cihazım
Mi 8 SE 6/64
Meslek
BT
Konular
24
Yada miui 9 geri dönün son versiyonuna , 10 pek iyi değil mi 8 ile çıkan telefonlar dışından eski telefonlarda kasma arıza oranlarını arttırdı iyice ,

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Hocam bootloader açık ama ne twrp var nede root bilgisayarımda olmadığından twrp yükleyemiyorum malesef
Ottoman hocam haklı. Ben Eu beta roma geçtim. Sanki benim mi 6 zincirlerinden boşalmış gibi rahatladı. Sizin cihazda bl. kilidi de açık. Ne yapın edin, acil olarak bir Pc bulun ve Eu beta yükleyin.

Oyla:

axuaxu54

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yakup
Cihazım
Mi6
Meslek
Tornacı
Konular
51
Ottoman hocam haklı. Ben Eu beta roma geçtim. Sanki benim mi 6 zincirlerinden boşalmış gibi rahatladı. Sizin cihazda bl. kilidi de açık. Ne yapın edin, acil olarak bir Pc bulun ve Eu beta yükleyin.
Sorun olmazsa bana en güncel eu beta link ve Basit şekilde yükleyebileceğim twrp linki atabilir misiniz ben telefondan girdiğim için arama kısmında herhalde bir sıkıntı var aradığımda saçma sapan alakasız şeyler çıkıyor

Oyla:

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Sorun olmazsa bana en güncel eu beta link ve Basit şekilde yükleyebileceğim twrp linki atabilir misiniz ben telefondan girdiğim için arama kısmında herhalde bir sıkıntı var aradığımda saçma sapan alakasız şeyler çıkıyor
Hocam burada mi 6 için uygun twrp linki var.
Güncel EU beta rom için ise link:
Doğru karar verdiniz şimdiden hayırlı olsun

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam gözlerime inanamıyorum :)ne ara geçtik eu ya ne ara farkı hissettik ne ara şiddetle tavsiye edercesine sevdik valla ben şuan şokkk
ayrıca arkadaşa en doğru tavsiyesi vermişiz

Oyla:

Koçara

Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
37
Hocam gözlerime inanamıyorum :)ne ara geçtik eu ya ne ara farkı hissettik ne ara şiddetle tavsiye edercesine sevdik valla ben şuan şokkk
ayrıca arkadaşa en doğru tavsiyesi vermişiz
Öyle ise Skorpi destekli Koçara dostunuzu takip etmeye devam edin sayın hocam.8=)giggle~~

Oyla:
Üst Alt