Yardım Mİ6 dokunmatik ekran sorunu

kisacaec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrah
Cihazım
mi 6
Konular
4
Telefon bazen dokunmatik ekran hareketlerini algılamıyor ve kendiliğinden menüler arasında geziyor vs.
tuş kilidini açıp kapayınca geçici bir süre düzeliyor sonra tekrar bozuluyor.
Aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan var mı?

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Telefon bazen dokunmatik ekran hareketlerini algılamıyor ve kendiliğinden menüler arasında geziyor vs.
tuş kilidini açıp kapayınca geçici bir süre düzeliyor sonra tekrar bozuluyor.
Aynı sorunu yaşayıp çözüm bulan var mı?

Bende ekran algılamama sorunu vardı gerçi aradan gene yapıyor telefonun kenarlarına kompresör ile hava tutarak bu sorunu çözüyorum bazende telefonu sağa-sola kastirmak iyi geliyor ekran kendine geliyor hocam
Selametle

Oyla:

kisacaec

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
emrah
Cihazım
mi 6
Konular
4
Bende ekran algılamama sorunu vardı gerçi aradan gene yapıyor telefonun kenarlarına kompresör ile hava tutarak bu sorunu çözüyorum bazende telefonu sağa-sola kastirmak iyi geliyor ekran kendine geliyor hocam
Selametle

Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Bende Tuş kilidine geçip tekrar açınca sorun ortadan kalkıyor. Ancak sürekli aynı oluınca bir süre sonra baymaya başlıyor.
Yazılımsal bir problem diye düşünüyorum. Çünkü önceden öyle bir problem yoktu.

Oyla:

jokerinabisi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
recep
Cihazım
xiaomi mi 5s
Konular
37
Tavsiyeleriniz için teşekkürler. Bende Tuş kilidine geçip tekrar açınca sorun ortadan kalkıyor. Ancak sürekli aynı oluınca bir süre sonra baymaya başlıyor.
Yazılımsal bir problem diye düşünüyorum. Çünkü önceden öyle bir problem yoktu.
O vakit bir dahaki güncelleme ile düzelir diyelim inşallah ama siz dediklerimi yine de bir deneyin zararı yok nasıl olsa (kulaklık kısmına dikkat edin)
Selametle

Oyla:

crazyemre

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ertugrul
Cihazım
Jiayu s3s
Konular
2
merhaba arkadaslar bende aranıza yeni katıldım benimde mi6 cihazım var 6gb ram 128 gb olan model yurtdısından almıstım 2 sene önce cihazımle internetde gezerken biranda kapandı birdaha acılmadı bende tahtakalede bir telefoncuya verdim 2 hafta elinde kaldı yapamadı sonra anakart sorunu deyip elime verdi gecen hafta bende bugun sans acılır diye cihazı elime aldııgmda cıhaz acıldı ve kurulum ekranında dokunmatik algılamıyo yakın arkadasımda mi6 var takıp ekranını denedigimizde ekran calısıyor ama kendi anakartımı taktıgımda telefonbile acılmıyo kendi anakartını takınca acılıyor dokunmatık algılamıyor yardımcı olabilecek birileri varmıdır simdiden tesekkürler.

Oyla:

XiaoMiu

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Harun
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
188
merhaba arkadaslar bende aranıza yeni katıldım benimde mi6 cihazım var 6gb ram 128 gb olan model yurtdısından almıstım 2 sene önce cihazımle internetde gezerken biranda kapandı birdaha acılmadı bende tahtakalede bir telefoncuya verdim 2 hafta elinde kaldı yapamadı sonra anakart sorunu deyip elime verdi gecen hafta bende bugun sans acılır diye cihazı elime aldııgmda cıhaz acıldı ve kurulum ekranında dokunmatik algılamıyo yakın arkadasımda mi6 var takıp ekranını denedigimizde ekran calısıyor ama kendi anakartımı taktıgımda telefonbile acılmıyo kendi anakartını takınca acılıyor dokunmatık algılamıyor yardımcı olabilecek birileri varmıdır simdiden tesekkürler.
Bl açık mı
Herhangi su teması,düşme,vb oldumu

Oyla:

crazyemre

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ertugrul
Cihazım
Jiayu s3s
Konular
2
degildi hocam root felan hic birsey yoktu cihazda suan sadece acılıp oyle kalıyor

Oyla:

crazyemre

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Ertugrul
Cihazım
Jiayu s3s
Konular
2
ekran bu sekilde suan cihaz böyle tokunmatik
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt