Mİ6 Cihazımda SoruN

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Eu romda böyle bir sorun yoktu yazmışsınız, yazılımsal bir sorun gibi görünüyor. Mi flash ile fastboot tan flash all seçerek rom atmayı deneyiniz.

Runlax

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mutlucan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
17
Eu romda böyle bir sorun yoktu yazmışsınız, yazılımsal bir sorun gibi görünüyor. Mi flash ile fastboot tan flash all seçerek rom atmayı deneyiniz.
Eu romda sorun yoktu yazmamın sebebi global rom çıkmadan önce video kanallarında izliyordum bokeh effecti gayet güzel çalışıyordu bende şuan global var ama bokeh efektini ya ben kullanamıyorum yada kamera çok iyi algılamıyor. Nesneyi gösteriyorum nesnenin kenarlarınıda bulanıklaştırıyor.

Runlax

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mutlucan
Cihazım
Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
17
Mi Flash falan konuları var mı ? Hiç bir şey bilgim yok yakınımdada miui uğraşan kişilerde yok o yüzden soruyorum.

Zenex

Zirveye Doğru
Onursal Yönetici
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Baki
Cihazım
OnePlus 7T Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
62
Forumda tabiri caizse adım başı rehberler var. Birine girip okumanız yeterlidir.

aLLMeTaLLiCa

Aaaaaaaaa1
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...........1
Cihazım
...........1
Meslek
Veri Giriş ( sekreter )
Konular
44
konu onaylandı

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Eu romda sorun yoktu yazmamın sebebi global rom çıkmadan önce video kanallarında izliyordum bokeh effecti gayet güzel çalışıyordu bende şuan global var ama bokeh efektini ya ben kullanamıyorum yada kamera çok iyi algılamıyor. Nesneyi gösteriyorum nesnenin kenarlarınıda bulanıklaştırıyor.
Beta romlar tahammül sınırlarını zorluyor, tahammül yoksa, stabil roma dönüş yapın bence.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

caner.h.vural

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Caner
Cihazım
mi 6
Konular
5
8.2.2.2 Kararlı Rom'u kullanıyorum. Telefonda oyun oynadığım zaman wifi ile kesintiler oluyor bu sadece oyunda değil Facebook'ta da aynı şeyler geçerli. Birden bire wifi kesiliyor yakın mesafe dahil. Wifi kapat aç yapmak zorunda kalıyorum. Mobil veri üzerinde 1 kere yaşadım bu olayı. Birde kamerası internette gördüklerimden ön kamera canlı çekiyor ama bulanık ön kamera çok kalite bozuluyor galeriye aldığında fotoğrafı ve bokeh efekti istediğim gibi çalışmıyor yani arkayı bulanıklaştırmıyor. Eu romda böyle sorun yoktu sanırım sonradan olmaya başladı. Yardımcı olursanız sevinirim .
8.5 geç. Bende donma vesaire bir sürü hata vardı.
Şimdi donma problemi gitti. Bazen kasıyor ama bekleyince toparlıyor

MI 6 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt