Yardım Mi6 cihazım açıkken şarj olmuyor

Fasobasgan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
2
Mi6 cihazım açıkken çok yavaş şarj oluyor, hızlı şarj moduda aktif olmuyor. Elime alıp kullanmaya başladığımda şarjı azalıyor. Kapatıp şarj etmeyi denediğimde bazen normal şarj oluyor. Farklı xiaomi orjinal şarj aletleri ile denediğimdede aynı sorun oluyor. Bugün bataryamı orjinal bir batarya ile değiştirdim sorun devam ediyor. Son güncelleme paketini indirip bir kere daha bakıcam. Sorun neyden olabilir ,uzman bir arkadaş yardımcı olabilir mi ?
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

cihazımda 11.0.6.0 kurulu

volkan34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
volkan
Cihazım
xiaomi
Konular
0
arkadaşlar merhaba mi 6 telefon 3 yıldır kullanıyorum 1 haftadır bende de aynı problem hasıl oldu telefonu şarja(orjinal şarj takımı ile) takınca şarj dolmuyor telefonu kapatınca yahut tekrar açınca şarj doluyor yazılımsal bir problem mi oldu baktım herhangi bir güncelleme de yok. olayı çözebilen var mı ?

Oyla:

Corsan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yunus
Cihazım
Mix 2s
Konular
1
arkadaşlar merhaba mi 6 telefon 3 yıldır kullanıyorum 1 haftadır bende de aynı problem hasıl oldu telefonu şarja(orjinal şarj takımı ile) takınca şarj dolmuyor telefonu kapatınca yahut tekrar açınca şarj doluyor yazılımsal bir problem mi oldu baktım herhangi bir güncelleme de yok. olayı çözebilen var mı ?
Dostum bugün telefonu tamirciden aldım aynı sorun bende de başladı tamire verirken yoktu bu sorun.cihazima anakart onarımı yapıldı yazılım attılar muhtemelen yazılım ile alakalı yalnız bende kapalı iken de şarj olmuyor restart yapınca şarj oluyor ama kabloyu çıkartırsan tekrar takınca yine olmuyor restart atınca oluyor böyle devam ediyoruz. Sorun çözen olursa buradan yazabilirsiniz

Oyla:
Üst Alt