Diğer Mi6 Cam tavsiyesi

• Konbuyu başlatan m35
  • Başlangıç tarihi
  • Cevaplar 28
  • Görüntüleme 3K

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kuzey
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
26
gule gule kullanın batarya olayı 5 pro on numara ınternette test vıdeoo ları ızlıyorum 9 saat yakın ekran acık flım ızleme testlerı var :)

sagol dostum . valla ben mi6da 10 saat aldıgım oldu . ortalama 8 buçuk

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
baya bisey yazilmis yetisemedim yogunluktan bende.nano var ama koparlorun ustu centik gibi acik kenarlar zaten acik o bolgeler cizilmeye musait cizilmesi istiyorum birazda alip yapistirdigima degis.duzgunce yapissin azda saglam olsun okadar yok hic biri kirilmaya karsi korumuyor:)
[doublepost=1523549264,1521060427][/doublepost]en sonunda aradigima en yakinini buldum arkadaslar.

bu cami alana kadar 3 tane nano2 tane temperli cam aldim.sozde birisi ekrani tam kapatan su renkli olanlardan ki kendisi aldigim en rezil koruyucudur.

gelelim bu aldığım renkli ekranı full kapatan camın rezilligine.

ekrani tam kapatiyor evet ama duzgun kesilmedigi icin ekrana simetrik yapistirinca alttan ufak bi kismin goruntusu kesiliyor. ekrandaki goruntuye gore simetriyi simetriyi bozarak takarsanizda alt tarafta az bisey uzun kaliyor ve kilif surekli camin kalkmasina sebep oluyor ve camin ekrana gelen kisminda yapiskan olmadigi icin ekrana dokununca harelenme oluyor ve yagmurlu havada icine su giriyor nem kaliyor vs dayanamadim sansimi denemek adina bu markadan aldim.daha once zore markali olanlardan aldim hep tabi ama hic biri orjinal zore degildi.

bu aldigim.satici blitzpower marka koruyucu yollamis ve gercekten aldiklarim.arasinda en cok bunu begendim ne dokunmatik hassasiyetini etkiliyor nede bosta kalan bi kisim var kenarlarda cok hafif bosluklar haric sensorleri falan komple.kapatiyor ve kesimide birebir uygun alacak arkadaslara bunu oneririm baskada bisey aramayin... ( klasik nano camlarda nekadar boşluk kalıyorsa çerçevelerde okadar boşluk kalıyor ki oda çok normal bu cam kaplama jelatinler dogaldır ki eğimli yüzeyere tam yapışmıyor. )

Son düzenleme:

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
baya bisey yazilmis yetisemedim yogunluktan bende.nano var ama koparlorun ustu centik gibi acik kenarlar zaten acik o bolgeler cizilmeye musait cizilmesi istiyorum birazda alip yapistirdigima degis.duzgunce yapissin azda saglam olsun okadar yok hic biri kirilmaya karsi korumuyor:)
[doublepost=1523549264,1521060427][/doublepost]en sonunda aradigima en yakinini buldum arkadaslar.

bu cami alana kadar 3 tane nano2 tane temperli cam aldim.sozde birisi ekrani tam kapatan su renkli olanlardan ki kendisi aldigim en rezil koruyucudur.

gelelim rezilligine.

ekrani tam kapatiyor evet ama duzgun kesilmedigi icin ekrana simetrik yapistirinca alttan ufak bi kismin goruntusu kesiliyor. ekrandaki goruntuye gore simetriyi simetriyi bozarak takarsanizda alt tarafta az bisey uzun kaliyor ve kilif surekli camin kalkmasina sebep oluyor ve camin ekrana gelen kisminda yapiskan olmadigi icin ekrana dokununca harelenme oluyor ve yagmurlu havada icine su giriyor nem kaliyor vs dayanamadim sansimi denemek adina bu markadan aldim.daha once zore markali olanlardan aldim hep tabi ama hic biri orjinal zore degildi.
bu aldigim.satici blitzpower marka koruyucu yollamis ve ben gercekten aldiklarim.arasinda en cok bunu begendim ne dokunmatik hassasiyetini etkiliyor nede bosta kalan bi kisim var kenarlarda cok hafif bosluklar haric sensorleri falan komple.kapatiyor ve kesimide birebir uygun alacak arkadaslara bunu oneririm baskada bisey aramayin...
Hocam fotograf cekme olanaginiz varsa uygulanmis halini paylasabilir misiniz?

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
şuanlık aldığım ürünlerin fotolarını çekeyim birisini eşime yedek osun diye mi5s için aldım ama sensörleri kapalı ise gönderin demiştim malesef o açık olanlardan geldi ondan memnun değilim ama mi6 için gelen ürünü ben beğendim.

şuan baska cihaz yok eşimide memlekete gönderdim ama yarın çekebilirim
3tane daha yedek alsammı diye düşünüyorum aradığın zaman bulamıyorsun çünkü. sırada arkayı full kapatan jelatinlerden almak kaldı birde yan çerçeveyi kapatan jelatin gibibişey bulmak lazım boyası soyulmasın diye onuda aldımmı tamam olur

yanlız birde şöyle diyeyim muhtemelen fotograf çektiğim zaman pek belli olmicak boştan kalan kısım ekranın sagında ve solundaki siyan kısım sensörleri full kapatıyor ama altta ve üstte yanlardaki kadar ufak bikısım boşta kalıyor nano camlar zaten standart hemen hemen hepsi aynı şekilde boşluk bırakıyor.

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Son düzenleme:

Frager

GaraGaraGa!
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Oğuzhan
Cihazım
Mi 6
Konular
7
Gerçek kavisli tam oturan temperli cam istiyorsanız linkteki üründen alın.Çok kaliteli bir duruşu var.

Icoque Orijinal 5D Xiaomi Mi6 için Ekran Koruyucusu Temperli Cam 9 H Tam Kapak Mi 6 için Kavisli Kenar Filmi Koruma cam
to Clipboard

m35

Sony Fans
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
Mix 2
Meslek
Kimya Mühendisi
Konular
29
bak bu daha iyi sipariş vereyim bundan bitane

bu arada hocma bundan direk alıp uygulanızmı yoksa bakarkenmi buldunuz bunların kenarlar oval dedginede pek inanılmıyor çünkü yalan dolan herşey var :D

Son düzenleme:

g_almar

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi6
Konular
19
Gerçek kavisli tam oturan temperli cam istiyorsanız linkteki üründen alın.Çok kaliteli bir duruşu var.

Icoque Orijinal 5D Xiaomi Mi6 için Ekran Koruyucusu Temperli Cam 9 H Tam Kapak Mi 6 için Kavisli Kenar Filmi Koruma cam
to Clipboard
Hocam ekranin ortasinda bi kabarma, gokkusagi gibi bir sey oluyor mu?

Üst Alt