Çözüldü Mi6 Boya Atması

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

inflames

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
Mi Note3
Meslek
Profesyonel Ses-Işık Sistemleri
Konular
6
Bugün Note3 Biraz büyük geldiği için Mi6 almaya karar verdim.
İnternette yurt içi ve yurt dışı çoğu kişi boya atmasından muzdarip olduğunu belirtmiş.

Bene 25 günlük birtane 2.el buldum ve arkadaşla buluşmaya gittim. Cihazın her tarafı tertemiz ama çerçevede yer yer soyulmalar olduğunu farkettim.

Satıcı arkadaşın samimiyetinden şüphe etmedim, çok temiz kullandığını ve ilk defa kılıftan çıkardığını belirtti ( Orjinal kılıfı)

Sorum şu ; Note 3 çerceve alüminyum ve boya yok, Mi6'larda çerceveler farklı mıdır? Yani boyalı veya boyasız olanlar varmıdır?
Çünkü 25 günde o kadar boyası atan cihazın 3 ay sonraki halini düşünemiyorum.

AkdemirAhmet0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Mi 6 larda paslanmaz çelik çerçeve var bende zırhlı kılıfla kullandığım halde boyada nokta halinde ara ara atma var neden bilmiyorum. Çelikten ötürü olabilir hocam boyayı iyi tutmuyor olabilir.

inflames

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
Mi Note3
Meslek
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Mi 6 larda paslanmaz çelik çerçeve var bende zırhlı kılıfla kullandığım halde boyada nokta halinde ara ara atma var neden bilmiyorum. Çelikten ötürü olabilir hocam boyayı iyi tutmuyor olabilir.

Aslında büyük problem, zamanında insanlar samsung'da çok çektiler böyle bir problemden dolayı. Rn4 kullandım 1 yıla yakın, Note3 kasası gibi, alüminyumda 1 nokta dahi boya vs.. atması yoktu. O zaman Note3 ile devam.

AkdemirAhmet0

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 6
Konular
5
Aslında büyük problem, zamanında insanlar samsung'da çok çektiler böyle bir problemden dolayı. Rn4 kullandım 1 yıla yakın, Note3 kasası gibi, alüminyumda 1 nokta dahi boya vs.. atması yoktu. O zaman Note3 ile devam.
Alüminyum kasalarda boya atması olmuyor artık eskiden iphone 5 5s lerde boya atması sorunu vardı ancak 6000 7000 sınıfı alüminyumlarla çözüldü. Ama hocam ben 6 aydır kullanıyorum yaklaşık bendeki boya atmalarını uzaktan görmek imkansız yakından baktığınızda da bariz belli değil dikkat edip bakmanız gerekiyor ancak o zaman görüyorsunuz. Beni rahatsız etmedi açıkcası.

shuj

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
...
Cihazım
Xiaomi Mi6
Meslek
Fotoğrafçı
Konular
27
Bende de aynı durum var 5 ay oldu alalı kenarlar siyahtan bronz renge dönmeye başladı ama zaten mi6 kılıfsiz kullanmak intihara teşebbüs olacağı için rengin atması benim için bisey ifade etmiyor :D

inflames

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ediz
Cihazım
Mi Note3
Meslek
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt