Soru mi6 bootloader ve root hk.

mustafatemel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi6
Konular
6
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Merhaba arkadaşlar, uzun bir kullanımın ardından root atmaya karar vermiş bulunmaktayım.

Öncelikle bootloader veya root yaparken cihazımda veri kaybı yaşar mıyım? yedek almam %100 gerekli mi?

2. sorum; miui global 9.5 versiyonuna root atma şansım var mı ? yani global sürümde olacağım ve rootlu olacak telefon, güncellemelerden geri kalmak, manuel uğraşmak istemiyorum?

Teşekkürler cevaplarınız için şimdiden.

------------

Geliştirici seçeneklerinde OEM kilidini açtım ama ekte ki ekran görüntüsünde , görüntüde de belli olduğu üzere garip bir hata aliyorum. Aktif internet bağlantısı var.mobil veriyle de wifi ile de aynı hatayı veriyor

Son düzenleme:

Leopardll

Altayturk
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Nazmi
Cihazım
Redmi note 4
Konular
15
Görüntü ekran kilidi değil bl kilidi. Bende aynı dertten muzdarip olduğum için şöyle diyeyim geliştirici rom yüklemeden bl kilidini açamadım sürekli 86006 hatası veriyor.

Oyla:

mustafatemel

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mi6
Konular
6
Görüntü ekran kilidi değil bl kilidi. Bende aynı dertten muzdarip olduğum için şöyle diyeyim geliştirici rom yüklemeden bl kilidini açamadım sürekli 86006 hatası veriyor.
ekran kilidi demedim aga zaten de sorunu çözdüm, telefona bi reset attım orası düzeldi (türk usülü):P

Şimdi de şu şekilde bir hata alıyorum ama sanırım o da telefonuma sms gelmemesinden ve 72 saat geçmemesinden dolayı..:?
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Oyla:
Üst Alt