Soru MI6 Android 9 hk

strong

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
mı 6
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global kararlı
Telefon Modeli
Mi6
Bootloader Kilidi
Kapalı
MI6 android 9 kullanan arkadaşlar kullanımda şarj olsun stabillik olsun nasıl farklar var

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283
Gelip gelmediği ilk msjda belirtilmediği için ben açıkçası geldiğini düşündüm,çünkü güncelleme gelince yüklemek yerine masaya yatırıp enine boyuna tartışmak moda oldu.iyi forumlar
Eğer ORD Hastalığı yoksa, güncellemek saçmalık...en iyisi beğendiğin romun stabilinde kalmak yada direk Stok rom ile kullanmak

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Eğer ORD Hastalığı yoksa, güncellemek saçmalık...en iyisi beğendiğin romun stabilinde kalmak yada direk Stok rom ile kullanmak

Gesendet von meinem Mi Max 3 mit Tapatalk
Hocam benim son zamanlarda çok karşılaşıp anlam veremediğim şu;daha cihazı almadan,sanki cihazı almış gibi 5-10 konu açan arkadaşlar var.sanırsın ki elinde cihaz var.ama yok.tamam cihaz hakkında ufak bi araştırma vs yapılır ama 5-10 konu açıp insanların vaktini almanın mantığı ne.ayrıca spn zamanlarda yüne güncelleme konuları çok soruluyor,hele ki facede aynı sayfada birkaç kişi aynı günde aynı konuyu açıyor "bu güncelleme geldi,güncelleyim mi güncellemeyim mi" diye. Aslında yapılması gereken şey çok basit i.kullandığın romdan memnunsan güncelleme,memnun değilsen güncelle,güncelleyince de memnun kalmazsan memnun kaldığını kur yine :)bu tür konular tıpkı "karnım çok aç acaba yemek yesem mi yemesem mi" gibi bişey

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Hocam benim son zamanlarda çok karşılaşıp anlam veremediğim şu;daha cihazı almadan,sanki cihazı almış gibi 5-10 konu açan arkadaşlar var.sanırsın ki elinde cihaz var.ama yok.tamam cihaz hakkında ufak bi araştırma vs yapılır ama 5-10 konu açıp insanların vaktini almanın mantığı ne.ayrıca spn zamanlarda yüne güncelleme konuları çok soruluyor,hele ki facede aynı sayfada birkaç kişi aynı günde aynı konuyu açıyor "bu güncelleme geldi,güncelleyim mi güncellemeyim mi" diye. Aslında yapılması gereken şey çok basit i.kullandığın romdan memnunsan güncelleme,memnun değilsen güncelle,güncelleyince de memnun kalmazsan memnun kaldığını kur yine :)bu tür konular tıpkı "karnım çok aç acaba yemek yesem mi yemesem mi" gibi bişey
Bide şöyle düşünün ' insanların güncellemelerden dolayı dili çok yandığı için belki koşulsuz şartsız yükleyen varsa ve güncellemenin kronik bir sorunu varsa yuklemeyelim diye konu açıyorlar bunu yadirgamaniz çok farklı geldi bana, burası forum ve bilgi paylaştıkça güzel ve amacına ulaşıyor. Güncelleme yapma o zaman gibi cümleler kurabilirsiniz ama çok çözüm odaklı bir yaklaşım olmuyor o zaman da.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bide şöyle düşünün ' insanların güncellemelerden dolayı dili çok yandığı için belki koşulsuz şartsız yükleyen varsa ve güncellemenin kronik bir sorunu varsa yuklemeyelim diye konu açıyorlar bunu yadirgamaniz çok farklı geldi bana, burası forum ve bilgi paylaştıkça güzel ve amacına ulaşıyor. Güncelleme yapma o zaman gibi cümleler kurabilirsiniz ama çok çözüm odaklı bir yaklaşım olmuyor o zaman da.
Burası forum ve bilgi paylaştıkça güzeldir sonuna kadar katılıyorum ama olan bi konuyu açmak hem konu kirliliği hem ilk konuyu açanın emeğine haksızlık hemde forumun kalitesini düşürüyor. Konuyu açan arkadaş mi6 ana konusuna baksaydı ordaki By.TRabZonLu™ hocamın açıp emek verdiği ve kullanıcı yorumlarının da olduğu bu konuyu görecek ve şuan konuştuğumuz bu konuyu açmayacaktı.
Rom - [Android 9] Mi 6 - MIUI 10 v9.5.9 Global Beta Rom Fastboot İndirme Bağlantısı

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Burası forum ve bilgi paylaştıkça güzeldir sonuna kadar katılıyorum ama olan bi konuyu açmak hem konu kirliliği hem ilk konuyu açanın emeğine haksızlık hemde forumun kalitesini düşürüyor. Konuyu açan arkadaş mi6 ana konusuna baksaydı ordaki By.TRabZonLu™ hocamın açıp emek verdiği ve kullanıcı yorumlarının da olduğu bu konuyu görecek ve şuan konuştuğumuz bu konuyu açmayacaktı.
Rom - [Android 9] Mi 6 - MIUI 10 v9.5.9 Global Beta Rom Fastboot İndirme Bağlantısı
bir konunun birden fazla açılması mı tartıştığımız konu yoksa insanların yeni güncelleme hakkında konu açmasımı ben pek anlamadım doğrusu.

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
bir konunun birden fazla açılması mı tartıştığımız konu yoksa insanların yeni güncelleme hakkında konu açmasımı ben pek anlamadım doğrusu.
Hocam uzatmaya hiç gerek yok,herşeyi açık ve net yazdım önceki yorumlarda.anlamadıysak tekrar okuyalım

Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Hocam uzatmaya hiç gerek yok,herşeyi açık ve net yazdım önceki yorumlarda.anlamadıysak tekrar okuyalım
Bi öyle bi şöyle diyorsunuz da o yüzden net değil yazdıklarınız. Birlikte okuyalım. İlk yazınızda bu anlamda konu açanlara moda olmuş diyerek bi atımda bulunuyorsunuz son mesajınız da sürekli aynı konuyu açmalarından yakınıyosunuz. Bende uzatma taraftarı değilim ama güncelleme hakkında konu açılmasının önünü kapatmamak için çabalıyorum bende.

Oyla:

strong

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
mı 6
Konular
14
Burada almak istediğim cevabı alamadım o yüzden de yeni konu açtım da sen niye bu kadar kastirdin ben onu anlamadım güncelleme ne gibi artılar getirdi onu öğrenmek istiyorum diye konu açtım doğru düzgün sorup soruşturmadan yorumlar yapıyorsun bak sen keyfine

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Bi öyle bi şöyle diyorsunuz da o yüzden net değil yazdıklarınız. Birlikte okuyalım. İlk yazınızda bu anlamda konu açanlara moda olmuş diyerek bi atımda bulunuyorsunuz son mesajınız da sürekli aynı konuyu açmalarından yakınıyosunuz. Bende uzatma taraftarı değilim ama güncelleme hakkında konu açılmasının önünü kapatmamak için çabalıyorum bende.
Hocam benle ilgili bi dert mi var?bu kadar takılmak niye?aslında cvp okunmuş ve buraya yazılmış. Evet moda oldu,moda olduğu için de sürekli açılıyor aynı konu defalarca.ikisi birbirleriyle bağlantılı.aynı cümleyi kopyalayıp tekrar yapıştırabilirim anlaşılması için?ve devamında da dedim ki bu durum konu kirliliği yapıyor,forumun kalitesini düşürüyor ve açılmış konulara,konu açıp emek veren insanların emeklerine haksızlık oluyor.arkadaş arama butonu kullansa (yukarda sağda var) yada aşağıdaki mi6 ana konusunu tıklayıp baksa zaten linkini verdiğim konu görünecek ve gereksiz bi konu açmasına gerek kalmayacak,konu kirliliği olmayacak forumun kalitesinde düşüş olmayacak. Anlaşılmadıysa hepsini tekrar yazayım???
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Burada almak istediğim cevabı alamadım o yüzden de yeni konu açtım da sen niye bu kadar kastirdin ben onu anlamadım güncelleme ne gibi artılar getirdi onu öğrenmek istiyorum diye konu açtım doğru düzgün sorup soruşturmadan yorumlar yapıyorsun bak sen keyfine
Forum kuralları diyor ki i,konu açmadan önce bakın aynı konu daha önce açılmış mı diye.Benim verdiğim linkteki yorumları okudun mu hocam? Orda güncelleme ile ilgili yorumlar var.güncelleme almayanlar alamayanlar için de indirme linkleri var.

Oyla:

ozer05

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orçun
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğrenci
Konular
23
eu beta kullanıyorum (9.5.16) pil açısından çok bir fark göremedim fakat zaman zaman telefon ciddi derecede ısınıyor o çok moralimi bozuyor. Onun haricinde çok aman aman bir şey görmedim.

Oyla:
Üst Alt