Soru MI6 Android 9 hk

strong

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
mı 6
Konular
14
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global kararlı
Telefon Modeli
Mi6
Bootloader Kilidi
Kapalı
MI6 android 9 kullanan arkadaşlar kullanımda şarj olsun stabillik olsun nasıl farklar var

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
Hocam kimi markalar güncelleme almak için canını verir,kimi markalar cihazlar var pie kullanmak için yeri göğü inletir ama biz xiaomi nin kıymetini bilmiyoruz maalesef.güncelleme olayı o kadar sıradan olmuş ki yükleyip denemeden önce kamuoyu araştırması yapıyoruz.mi6 xiaomi nin tek efsanesi.nougat la giriş yapmış oreo almış ve şimdi de pie.güncelle hocam ne bekliyorsun,güncelle de kullanıcı yorumunu sen yap yıldız ol :)

Oyla:

strong

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
mı 6
Konular
14
Hocam kimi markalar güncelleme almak için canını verir,kimi markalar cihazlar var pie kullanmak için yeri göğü inletir ama biz xiaomi nin kıymetini bilmiyoruz maalesef.güncelleme olayı o kadar sıradan olmuş ki yükleyip denemeden önce kamuoyu araştırması yapıyoruz.mi6 xiaomi nin tek efsanesi.nougat la giriş yapmış oreo almış ve şimdi de pie.güncelle hocam ne bekliyorsun,güncelle de kullanıcı yorumunu sen yap yıldız ol :)
İyide gelmediki yükleyim keşke gelse de ilk ben yuklesem 3 senedir mi cihazları kullanıyorum ben gayette memnunum benim merakım neler değişti neler geldi bunlar

Oyla:

ozgrcvdr

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi mi 6
Konular
23
İyide gelmediki yükleyim keşke gelse de ilk ben yuklesem 3 senedir mi cihazları kullanıyorum ben gayette memnunum benim merakım neler değişti neler geldi bunlar
Gelip gelmediği ilk msjda belirtilmediği için ben açıkçası geldiğini düşündüm,çünkü güncelleme gelince yüklemek yerine masaya yatırıp enine boyuna tartışmak moda oldu.iyi forumlar

Oyla:

ali004

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ali
Cihazım
mi6
Konular
1
merhaba arkadaşlar ben bu uyarıyı alıyorum bi turlu çözemedim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2019-05-22-12-27-21-793_com.android.updater.png
    Screenshot_2019-05-22-12-27-21-793_com.android.updater.png
    63,3 KB · Görüntüleme: 41
Oyla:

bayon

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Onur
Cihazım
Mi MİX/ Mi4
Meslek
Kabin Memuru
Konular
31
Gelip gelmediği ilk msjda belirtilmediği için ben açıkçası geldiğini düşündüm,çünkü güncelleme gelince yüklemek yerine masaya yatırıp enine boyuna tartışmak moda oldu.iyi forumlar
bence çok doğru bir yöntem keşke her cihaz kullanıcıları bunu yapabilse

Oyla:

Koçara

Eğitime adanmış bir ömür...
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Avni Ataver
Cihazım
Xiaomi 13 Pro
Meslek
Eğitimci
Konular
36
clap~~clap~~
Altına imzamı atabileceğim ve bir efsaneye yakışır yorum için tebrikler hocam.clap~~

Oyla:

strong

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
kadir
Cihazım
mı 6
Konular
14
Yok hocam gelmedi daha stabile sadece beta da var yukleyen ve kullananlardan bilgi almak istedim ne durumda android 9 diye size de iyi forumlar

Oyla:
Üst Alt