Yardım Mi6 adım sayma problemi hk.

grin

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
GRIN
Cihazım
SONY Z3
Konular
2
Merhaba, konu hakkında bilgi verirseniz sevinirim.
Mi6 telefonuma samsung health, google health, nike vs adım sayar yükledim ama ne arka planda ne de program içi çalışmadı. Nerde hata yapıyorum?

edmin

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Oppo reno 4
Meslek
HVKK Astsubay
Konular
25
Bendede shealth yüklü. Ekran açıkken çalışıyor ekranı kapatınca uygulama duraklatıldı diyor ekranı açınca uygulama başlatıldı diyor çok saçma

Oyla:

tweezers1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
iphone 7
Konular
8
aynı durum bendede var.24.12.2017 aldım bende cihazı.adım saydırmayı çok severim.lg samsung iphone kullandım böyle salaklık görmedim.uygulama açıkken sayıyor.değilken saymıyor.mi globaal twitter sayfasına ingilizce yazdım.

Oyla:

Furkan_Gursoy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Mi 6
Konular
1
İzinler bölümünden gerekli izinlere sahip olduğunu kontrol et bence. Bir de eğer kapalı ise arka planda çalış tikini aç. Pil optimizasyonu yapınca kendi kafasına göre bu izinleri değişiyor çünkü. Yapmamanı tavsye ederim :)

Oyla:

tweezers1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
iphone 7
Konular
8
telefona shealt-google fit-lg healt vs kurdum tüm izinleri yaptım.arka plan pil tasarrufunu kapadım.otomaik başlatmaya bu uygulamaları ekledim.vücud sesnsörü-konum vs tüm izinleri verdim ama sorun hala aynı.sorunum şu: adım saymıyor.ama mesela s healt uygulama açtım uygulama açıkken ekran kitlersem sayıyor ama uygulamaları tamamen temizlersem (normalde hala sayması lazım ) hiçbir şekilde adım saymıyor.lg-samsung-iphone hiçbirinde bu sorun problemle karşılaşmadım.en son cihazım iphone 7 idi sıkıldım sattım onda tüm uygulamalar sonladırıp arka plan kapalıyken bile bu salaklığı yapmayıp sayıyordu.veya lg tüm uygulamalar sonlandırıyordum (s healt-lg healt) kurulu cayır cayır sayıyordu.xiaomiye twitterdan yazdım cevap alamadım.bir fikrinİZ varmı ?

Konuşma Sonu

Oyla:

Erdem123

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 6
Konular
27
Romla alakalı en azından bende öyle miui tr kurduğumda akıllı ekranda direk sayıyor herhangi bir şey yapmaya gerek yok ama diğer romlarin saymiyor.epic bazen sayıyordu bazen saymiyordu Globe pro falan hiç saymiyor

Oyla:

tweezers1907

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
serhat
Cihazım
iphone 7
Konular
8
miui 9.0.2.0 kararlı da şuan bulduğum çözüm adım sayma için şudur,sırayla

ayarlar_pil performans_uygulama pil performans yönet_uygulamalar seçin_uygulamaların pil kullanımını yönet,sağ üst köşedeki 3 nokta tıklıyoruz. miui pil tasarruf devre dışı bırakıyoruz. sonra,

telefonda kurulu gelen güvenlik yeşil çizgi olan uygulama açıyoruz. aşağı kaydırıyoruz.izinler var

Orayara girip
otomatik başlatmaya girip. tüm açık olanları kapıyoruz.
sonra cihazı yeniden başlatıp aynı otomatik başlatmaya gelip ne istiyorsan(s healt face call reorder WhatsApp kesin seç bildirim gelsin vs) seçiyoruz açık konuma getirdik.
şimdi o sayfada bir geri geliyoruz (otomatik başlatma altında)
izinler giriyoruz.
depolama girip adım sayma program neyse aktif et. sonraa geri gel
konuma girip s healt vs adım sayma ne kullanıyorsan ve konuma ihtiyaç duyan tüm uygulamaları işaretle)
gel yine bir geri en alt kısımda vücud sensörleri var gir adım sayma programların neyse gir aç (bende shealt _lg healt) hatta oradaki hepsi hepsini yaptın mı
şimdi aynı yaprak çizgi olan uygulama güvenlik
diğer izinler gir.
oarada adım sayma uygulamanın neyse içine gir hangi işareti çarpı ise işaretle yeşil yap(yani hepsini yeşil yap) bende shealt ve lg healt
ayarlama bitti. şimdi tüm uygulamalar kapat.
telefonu yeniden başlat.
açılınca adım sayma kullanan uygulamanın içine bi kere gir sonra ram temizliği yada elle yukarı yolla sonra bak sayıyormu saymıyor mu. bayağı kafa yordum ama bende uygulama açık değil şuan sayıyor valla

Son düzenleme:
Oyla:

aslimy

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
aslimy
Cihazım
xioami red mi s
Konular
0
miui 9.0.2.0 kararlı da şuan bulduğum çözüm adım sayma için şudur,sırayla

ayarlar_pil performans_uygulama pil performans yönet_uygulamalar seçin_uygulamaların pil kullanımını yönet,sağ üst köşedeki 3 nokta tıklıyoruz. miui pil tasarruf devre dışı bırakıyoruz. sonra,

telefonda kurulu gelen güvenlik yeşil çizgi olan uygulama açıyoruz. aşağı kaydırıyoruz.izinler var

Orayara girip
otomatik başlatmaya girip. tüm açık olanları kapıyoruz.
sonra cihazı yeniden başlatıp aynı otomatik başlatmaya gelip ne istiyorsan(s healt face call reorder WhatsApp kesin seç bildirim gelsin vs) seçiyoruz açık konuma getirdik.
şimdi o sayfada bir geri geliyoruz (otomatik başlatma altında)
izinler giriyoruz.
depolama girip adım sayma program neyse aktif et. sonraa geri gel
konuma girip s healt vs adım sayma ne kullanıyorsan ve konuma ihtiyaç duyan tüm uygulamaları işaretle)
gel yine bir geri en alt kısımda vücud sensörleri var gir adım sayma programların neyse gir aç (bende shealt _lg healt) hatta oradaki hepsi hepsini yaptın mı
şimdi aynı yaprak çizgi olan uygulama güvenlik
diğer izinler gir.
oarada adım sayma uygulamanın neyse içine gir hangi işareti çarpı ise işaretle yeşil yap(yani hepsini yeşil yap) bende shealt ve lg healt
ayarlama bitti. şimdi tüm uygulamalar kapat.
telefonu yeniden başlat.
açılınca adım sayma kullanan uygulamanın içine bi kere gir sonra ram temizliği yada elle yukarı yolla sonra bak sayıyormu saymıyor mu. bayağı kafa yordum ama bende uygulama açık değil şuan sayıyor valla

bende redmi S2 var ve kafasına göre sayıyor. dediğini yaptım düzelmedi, başka bir alternatif bulabildin mi?

Oyla:
Üst Alt