Mod MI5S_Thermal_Mod [Magisk_Modülü]

Emre1475

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
12
Hocam telefon Mi ekranında kaldı. Nasıl düzeltebilirim. TWRP kullanarak flashladım. Miui 9.6.1.0 üzerine.
Mi ekranında kalması gerçekten ilginç :/ Romu tekrar flashlayın üstüne sorun çözülür

usmcsas

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Orhan Mert
Cihazım
Mi5s
Konular
1
Mi ekranında kalması gerçekten ilginç :/ Romu tekrar flashlayın üstüne sorun çözülür
Telefonda root yoktu. Sadece bootloader kilidi açık ve TWRP kuruluydu. Root yapınca açıldı. İlginç bir durum. Ana konuyu düzenleyebilirsiniz bu ölçüde.

Emre1475

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
12
Telefonda root yoktu. Sadece bootloader kilidi açık ve TWRP kuruluydu. Root yapınca açıldı. İlginç bir durum. Ana konuyu düzenleyebilirsiniz bu ölçüde.
İlginç bir durum değil aslında twrp varken normalde miui stock romlar açılmaz magisk kurunca boot dosyasını değşiştirdiği için açılıyor yani modla ilgili herhangi bir sorun yok.

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Hocam bende 8.7.26 kurulu. Cihazda root yok direkt twrp den flashladım fakat cihaz boot ekranında kaldı miui magisk gerekmeyen sürümü indirdim sıfırdan yazılım yüklemek zorunda kaldım
Ben eu romda 8.7.26 sürümünde kendim denedim bende magisk kullanmıyorum. Twrp den flashladım hiç bir problemle karşılaşmadım kesinlikle.

dj_fatih

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
N7100 v Mi5S
Konular
2
Ben stabil 9.6.1.0 da kullanıyorum bir gün oldu ısınınca kasma sorunu kalktı. 2 kere AnTuTu testi yaptım arka arkaya ikisi de 170bin çıktı sanırım mi5s ortalaması 163bin. Telefon yük altında ısınıyor fakat metal kasadan dolayı tüm kasa eşit ısınıyor o yüzden korkacak bişey yok bence işlemciye bişey olmaz.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emre1475

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
12
Ben stabil 9.6.1.0 da kullanıyorum bir gün oldu ısınınca kasma sorunu kalktı. 2 kere AnTuTu testi yaptım arka arkaya ikisi de 170bin çıktı sanırım mi5s ortalaması 163bin. Telefon yük altında ısınıyor fakat metal kasadan dolayı tüm kasa eşit ısınıyor o yüzden korkacak bişey yok bence işlemciye bişey olmaz.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Saten 43 dereceden sonra termal devreye giriyor ve işlemci hızı düşüyor yani çok ısınması çok zor 55 derece olursa sıcaklık işlemcinin biri kapanıyor.

ogunozden

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Ogün
Cihazım
Xiaomi mi5s
Konular
4
RR V6 rom kullanıyorum aynı zamanda BG345 kerneli flashladım. Üstüne bunu portlasam kernelin ayarlarını ne kadar bozmuş olurum? Kernel ile birlikte çalışır mı ?

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
RR V6 rom kullanıyorum aynı zamanda BG345 kerneli flashladım. Üstüne bunu portlasam kernelin ayarlarını ne kadar bozmuş olurum? Kernel ile birlikte çalışır mı ?
Bozmazsiniz.Calisir

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
N

Mi5s plus kullanan bir arkadaşımız denedi sorunsuz çalıştı ancak işlemci hızları biraz düşüyor mi5s için olduğu için ısınma sorununa çözüm olur.
Kullanan bendim ise yaradı Bnde ısınma belirgin derecede azaldı.

Üst Alt