Yardım Mi5s TWRP kaldırma ve fabrika ayarlarına dönme

natalius

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
mi 5s
Konular
17
Arkadaşlar Mi5s telefonumu bir yakınıma vereceğim.Forum içindeki konuları inceledim açıkcası aklım karıştı .Cihazda TWRP yüklü (ve unlock ) bunu tamamen nasıl kaldırabilirim? Fabrika ayarlarına dönsem twrp yine kalır değil mi? TWRP yi kaldırıp fabrika ayarlarından sonra en son roomu yükleyip vermem lazım.Birde bu cihazdaki Mİ hesap oturumumu kapattım.Cihazı verdiğim şahış kendi Mi hesabını açabilir değil mi?Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok çok teşekkür ederim.

michaelfenix

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
m8
Konular
9
Hocam hesap kaldırma konusu hakkında bilgim yok ama twrpyi kaldırıp son orjinal romu yüklemek istiyorsanız xiaominin sitesinden mi 5s için olan son sürüm fastboot romunu indirip miflashtool programı yardımıyla pcden yükleyebilirsiniz. Bu şekilde telefondan twrp de silinmiş olur. Youtubeda kapsamlı anlatımı mevcut. Hatta forumda da konusu vardır muhtemelen.

Oyla:

Ottoman

Co-Admin
Yönetici
Co-Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Mi 9T Pro
Konular
126
Arkadaşlar Mi5s telefonumu bir yakınıma vereceğim.Forum içindeki konuları inceledim açıkcası aklım karıştı .Cihazda TWRP yüklü (ve unlock ) bunu tamamen nasıl kaldırabilirim? Fabrika ayarlarına dönsem twrp yine kalır değil mi? TWRP yi kaldırıp fabrika ayarlarından sonra en son roomu yükleyip vermem lazım.Birde bu cihazdaki Mİ hesap oturumumu kapattım.Cihazı verdiğim şahış kendi Mi hesabını açabilir değil mi?Yardımcı olacak arkadaşlara şimdiden çok çok teşekkür ederim.
Mi Hesabınızdan çıkış yapmanız yeterli hocam. Fabrika ayarları içinde Mi Flash ile yükleyeceğiniz romun "tgz" uzantılı dosyasını indirip "clean all" seçeneği ile yükleyebilirsiniz ve twrp de kalmış olur.Birde size tavsiyem telefonun kilidini kapatmayın.

Oyla:
Üst Alt