Diğer Mi5s telefonum ile vedalaşma

unforgiven_75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Sistem Uzmanı
Konular
7
Arkadaşlar mi5s telefonumun garanti süresinin son günleriymiş, deltaya gönderdim batarya değişimde istedim bakalım ne sonuç alacağım ? Sonuçlanınca bildiririrm neticeyi.

unforgiven_75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Sistem Uzmanı
Konular
7
Bir gelişme varmı?
Telefon elime geçti arkadaşlar , anakart değişimi yapmışlar mikrofon sorunu vardı oda giderilmiş, batarya ile ilgili işlem yapmamışlar. Telefonun içini açıp işlem yapmama rağmen sorunumu çözmüşler . Delta'ya teşekkür ediyorum forumlarda bunca olumsuz yorum karşısında telefonumun garantisi olmasına rağmen yeni telefon almıştım sorunu çözmezler diye, beni şaşırttılar.

mehmet_dengiz

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Xiaomi mi5s
Meslek
Karşılıksız miui ailesine yardımı borç bilirim
Konular
49
Delta konusunda bende hiç. Mağdur olmadim. Hatta rootlu Samsung S6 mi bile tamir yapıp gönderdiler sagolsunlar

felekcan0066

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
acemi
Cihazım
mi5
Konular
1
Arkadaşlar maalesef telefonumdaki aniden kapanma sorununa çözüm bulamadım ve bugün xiaomi note7 alarak vedalaşatım mi5s telefonum ile, forumdaki arkadaşlara selamlar ,xiaomi note 7 forumuna geçiyorum :)

Malesef aynı sorun benin 2 telefon olan mi5 de de var.power entegresinin arızalı olduğunu düşünüyorum.çünkü bataryayı söküp takınca tekrar açılıyor.ama kapanınca bidaha açılmıyor.sürekli batarya sök tak cihaz yalamık oldu.200 tl ücret istiyor tamircileri.napacağız bilmiyorum

unforgiven_75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Sistem Uzmanı
Konular
7
Malesef aynı sorun benin 2 telefon olan mi5 de de var.power entegresinin arızalı olduğunu düşünüyorum.çünkü bataryayı söküp takınca tekrar açılıyor.ama kapanınca bidaha açılmıyor.sürekli batarya sök tak cihaz yalamık oldu.200 tl ücret istiyor tamircileri.napacağız bilmiyorum

Garantisi devam ediyor ise Delta anakartı değiştiriyor.Benim sorunu çözdüler.

Qwertytr

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kerem
Cihazım
Xiaomi mi8
Konular
12
Arkadaşlar maalesef telefonumdaki aniden kapanma sorununa çözüm bulamadım ve bugün xiaomi note7 alarak vedalaşatım mi5s telefonum ile, forumdaki arkadaşlara selamlar ,xiaomi note 7 forumuna geçiyorum :)
pili değiştirmeyi denediniz mi

unforgiven_75

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Aslan
Cihazım
Redmi Note 7
Meslek
Sistem Uzmanı
Konular
7
Aynı sorunu yineledi , tekrar Delta'ya gönderdim cihazı . 1 haftayı geçti henüz gelmedi, aradım durum ne diye batarya connectorunde sorun bulmuşlar çözmüşler test yapıyorlarmış , bakalım ne olacak :(

Üst Alt