Soru mi5s plus

wizard10

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ENES
Cihazım
genaral 4g
Konular
1
merhaba arkadaslar mi 5s plus almaya karar verdim ancak aklıma takılıp duran bir kac soru var
1) sağlamlık
bildiğimiz gibi mi5 dağılıp gidiyor bukülme testinde vs. yada ustune kanepede yanlışlıkla oturduğumuzda
2)güvenilir satıcı
ankara yuz yuze konuşup satın alabilecceğim tanıdığınız varmı birde forumda sanırım sefa bey diye birisi ondan alabilir miyim yada hepsiburada yada gittidiyordan mı alsam
3)destek
forumda gezdiğim kadarıyla bazı ayarların yapılması ve yuklenmsei gerekiyor (golabal rom? bune mesela bilmiyorum kendim bozarım diye korkuyorum) ankaradan buluşup bu ayarları yukleye bilecek biri var mı???

erdem2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
17
cepport tan alabilirsin ben de 6/128 modeli var memnunum , mi5 gibi değil sağlamlık hissi veriyor ama tabi kılıf almak en iyisi, cepport ta global rom vs dediğin şeyler hepsi kurulu olarak sana geliyor

Oyla:

erdem2003

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdem
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
17
ama mi 6 yı daha çok öneririm aralarında fiyat olark pek fark yok 200 TL falan

Oyla:

thekoray56

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Koray
Cihazım
mi5s plus
Konular
0
merhabalar 5s plus kullanıcısıyım. Bildirim çubuğuna gelen mesaj, çağrı vs. kenara çekip kaldırmak istediğimde, bildirim çubuğu ya kopmle kapanıyor ya tam açılıyor. Aynı problemi yaşıyanınız var mı? Sekmeleri kapatıyorum ama 3-4 sefer uğraşmam gerekiyor.

Oyla:

recebin_abisi

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Sadettin
Cihazım
Mi 5S Plus
Konular
0
Ben de bursa'dan internet vasıtası ile sahibinden.com üzerinden mi 5s plus 6/128 aldım. gayet güzel makina. ancak 2-3 küçük sorun var. 2.5 yıldan fazla lg g3 kullanan biri olarak ekran yakınlık sensörü sorunu yaşıyorum. bir de arama ayarları ile ilgili menu alt başlığını bulamadım. arama yapar yapmaz ekran kararıyor yüzümden uzaklıştırmama rağmen bazen geç açılıyor bazen açılıyor hemen kapanıyor ekran. bir de sessiz'e aldıktan sonra sessiz tuşuna basıp iptal ettiğimizde ses çok kısılmış vaziyette kalıyor tekrar sesi yükseltiyorum.

Oyla:

Admin

Elit Üye
Elit Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
Adım
Admin
Cihazım
Mi5 Pro
Meslek
Prof.