Soru Mi5s Plus Wifi Çekim Sorunu

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Arkadaşlar, Xiaomi mi5s plus kullanıyorum. Wifi çekim gücü çok zayıf. Çevrede hiç Wifi ağı görmüyor. Evdeki Wifiyi bile 3 metreden sonra giremiyor. Çok sık bağlantı kopuyor. Bu neyden kaynaklıdır size?

Son düzenleme:

tr1903tr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Abdullah
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
0
Arkadaşlar bu sorun benim mi 5s plusta da var. Servise gönderdim problemi yok diye geri gönderdiler. Nedir bunun çözümü başka cihazların 10 metreden çektiği Kablosuz interneti Bu 5 metreden zor çekiyor

Oyla:

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
bu yenı surumde daha cok kopma yapıyor

Oyla:

ottomanwolf

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Plus
Konular
8
Arkadaşlar bu sorun benim mi 5s plusta da var. Servise gönderdim problemi yok diye geri gönderdiler. Nedir bunun çözümü başka cihazların 10 metreden çektiği Kablosuz interneti Bu 5 metreden zor çekiyor
Hiç çözemedim aylardır. Kimse de çözüm üretemedi. Farklı ve en dandik cihazlar çevrede 8/10 Wifi ağı görürken mi5s plus kendi evimdeki 7 metre uzaklıktaki modemi zor görüyor. Sadece tek çizgi bağlanıyor. Akıl alır gibi değil

Oyla:

sgp301

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
1
hocam cihaz servisten geldikten sonra sonuç nedir? Paylaşırsanız sevinirim

Oyla:

sgp301

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özkan
Cihazım
Mi 5s plus
Konular
1
Arkadaşlar merhaba. Mi 5s plus cihazımda wifi çekim problemi yaşıyorum. Dandik cihazlarda bile çevrede birsürü ağ görünüyor benim telefonda kendi evimdeki ağ zor çekiyor. Bu neden kaynaklı olabilir bilgilendirirseniz sevinirim. Not: farklı birçok modemde denendi.

Oyla:

KETME

Kişi Sevdiği ile Beraberdir.
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketme
Cihazım
REDMİ 11 PRO+5G
Konular
0
Aynı sorunu bende yaşiyorum arkadaşlarımın telefonu cekiyor aynı mesafede benim telefon görmuyor bile demekki bi tek ben degilmişim herkeste aynı problem tel çok guzel ama malesef çok sorunlu en sorunlu tarafıda bataryası çok çabuk bitmesi.
şu anda guncel rom kulanıyorum artı romların cogunu denemiş oldugum halde wifi aynı mi5splus

Oyla:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
Aynı sorunu bende yaşiyorum arkadaşlarımın telefonu cekiyor aynı mesafede benim telefon görmuyor bile demekki bi tek ben degilmişim herkeste aynı problem tel çok guzel ama malesef çok sorunlu en sorunlu tarafıda bataryası çok çabuk bitmesi.
şu anda guncel rom kulanıyorum artı romların cogunu denemiş oldugum halde wifi aynı mi5splus

kullandığınız romlar arasında pil süresi olarak memnun edenler hangileri?

Oyla:

KETME

MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketme
Cihazım
REDMİ 11 PRO+5G
Konular
0
malesef arkadaşim hiç bir fark göremedım hepsi aynı virüs gibi pil tuketiyorlar yanı hiç rom kurmayı deneme pil için telefon sabah şarjda 100 de yuz kapalı 30 dakika sonra açtıgımda yuzde 85 olmuş

Oyla:

tanertuna2687

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taner
Cihazım
redmi note 6 pr
Konular
27
malesef arkadaşim hiç bir fark göremedım hepsi aynı virüs gibi pil tuketiyorlar yanı hiç rom kurmayı deneme pil için telefon sabah şarjda 100 de yuz kapalı 30 dakika sonra açtıgımda yuzde 85 olmuş
hocam senin pilin sorunlu olduğunu söylemişsin ondan kaynaklı olabilir mi?

Oyla:

KETME

MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ketme
Cihazım
REDMİ 11 PRO+5G
Konular
0
hocam senin pilin sorunlu olduğunu söylemişsin ondan kaynaklı olabilir mi?

yok bu modeller sorunlu ben yaklaşik bir hafta surekli bu modelerin batarya ile ilgili araştırma yaptım cogu forumlardan gördugum kadarılyla herkesin ortak şikayeti batarya ben kendimde yaklaşik 2008 den beri bu işin içindeyim bu model sorunlu yada batarya buna göre biraz daha buyuk yapabılırlerdi bil redmi note 4ün bile bataryası 4100 mah ve bu model note 4 den daha buyuk ve daha işlevsel ona ragmen 3800 mah pil koymuşlar.

Oyla:
Üst Alt