Mi5s pil kokusu geliyor

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Merhaba, 4 aydır mi5s kullanıyorum, ekranda lg nin hediyesi ghost screen den sonra bir kaç gündür özellikle şarj esnasında kulaklık jak yeri ve alt şarj soketi gibi telefonun içerisine giden boşluklardan bilenler bilir," pil kokusu" (yanık kokusu değil, ekşi bir koku) almaya başladım. Sizce bu durum tehlike arz ediyor mu? Batarya sorunu olabilir mi?

PyhX

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
:)
Cihazım
Redmi Note 4 SD
Konular
46
Aldığınız satıcıya sorabilirsiniz, forumdaki kişiler ya görmedi ya da bir bilgisi olmadığı için net birşey yazamıyor. Satıcı ile iletişime geçin.

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Aldığınız satıcıya sorabilirsiniz, forumdaki kişiler ya görmedi ya da bir bilgisi olmadığı için net birşey yazamıyor. Satıcı ile iletişime geçin.
En doğrusu o olacak galiba, ilginiz için teşekkürler.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Merhaba, 4 aydır mi5s kullanıyorum, ekranda lg nin hediyesi ghost screen den sonra bir kaç gündür özellikle şarj esnasında kulaklık jak yeri ve alt şarj soketi gibi telefonun içerisine giden boşluklardan bilenler bilir," pil kokusu" (yanık kokusu değil, ekşi bir koku) almaya başladım. Sizce bu durum tehlike arz ediyor mu? Batarya sorunu olabilir mi?
Güvenlik/Pil sorunları temizleyip pil sağlığına ve voltaj değerine bakıp buraya yazarmısınız

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Güvenlik/Pil sorunları temizleyip pil sağlığına ve voltaj değerine bakıp buraya yazarmısınız
Pil ömrü konusunda bir sıkıntım yok ancak koku gelmesi biraz şüphe düşürdü, malum pil konusu tehlikeli.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2018-01-06-14-26-15-091_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2018-01-06-14-26-15-091_com.miui.securitycenter.png
    72,7 KB · Görüntüleme: 26

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9

Superkahrmn

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi Mi Note3
Konular
40
Bir sorun gözükmüyor ama emin olamadım bu koku çok sık mı geliyor
Kulaklık ve şarj girişine yaklaşınca geliyor şarj edilirken daha fazla geliyor, aynı modelden çevremde de benim önerim ile alan arkadaşlar var onların telefonlarında da aynı olay var mı deneyip bilgilendireceğim.

gozdemir

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökay
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Konular
9
Kulaklık ve şarj girişine yaklaşınca geliyor şarj edilirken daha fazla geliyor, aynı modelden çevremde de benim önerim ile alan arkadaşlar var onların telefonlarında da aynı olay var mı deneyip bilgilendireceğim.
Tahminimce normal çalışıyor fakat Bir kontrol ettirseniz çok iyi olur batarya önemli.

Sublevel35

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
sublevel35
Cihazım
Redmi note 13 p
Konular
8
[doublepost=1521664288,1521664143][/doublepost]merak edilecek birsey yok,bende de ayni koku var,pil kokusunu bilirim,evet o sekilde kokuyor,anakartin arkasinda termal pasta var gelen koku o sebepten geliyor,miui forumda bu sebepten xiaomi servise gosterenler de var,aldiklari cevap yazdigim sekilde

Üst Alt