Yardım Mi5s parmak izi okuyucu

Thescp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Namık
Cihazım
Mi5s
Konular
4
Mi5s cihazim bir kac gundur parmak izi okuma ozelligi calismiyor. Home buton ozelligi calisiyor ama parmak izi calismiyor. Basina gelen arkadas var mi? Sorun acaba yazilimsal mi donanimsal mi bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim.

Erdinckarayel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi5s
Konular
4
Bilmiyorum başka telefonlarda nasıl ama arkadasta Vestel var yanımda dokunur dokunmaz açıldı. Bizimki hiç belli olmuyor. Bir iyi bir kötü.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

ahmettokatli

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
mi 5
Konular
5
aynı sorun mi5 telefonumda da var miui 10 geçtikten sonra oldu...

Oyla:

Erdinckarayel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi5s
Konular
4
MIUI 10 dan öncede vardı mi5s de

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

recepayddogdu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Recep
Cihazım
Xiaomi Mi 5s
Meslek
Bilişim Mühendisi
Konular
1
aynı sorun bende de oldu fakat android 8 geldikten sonra. tuş kilidindeyken 5 defa kendi kendine titriyordu sonra açtığımda birden cok kez hatalı giriş yapıldı uyarısı veriyordu bende silip tekrar yüklemek istedim fakat parmak izi kendi kafasına göre ekleme yapmaya başladı. şimdi kullanamıyorum bazen ekleme yapayım diyorum hiç çalışmıyor. çalışıncada kendi kafasına göre takılıyor. yazılımsal olduğunu düşünüyorum fakat garanti bitmeden göndersekmi
Ben de aynı sorunu yaşadım. Birden çok hatalı giriş diyordu. Geçtiğimiz haftaydı sanırım bir güncelleme geldi sorun ortadan kalktı. Şuan parmak izi sorunsuz okuyor tek seferde.

Oyla:

uygun20

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
mustafa
Cihazım
mi note LTE
Meslek
anestezi
Konular
14
Benimde mi 5s (4-32) bende ayni sorunu yasiyorum. Yaklasik 2 hafta once garanti suresi doldu ve gecen hafta da parmak izi okuyuci calismamaya basladi.. umarim yazilimsaldir ve cozerler

Oyla:

Figz

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Figz
Cihazım
Mi5s
Konular
0
Android 7den 8 Oreoya (10.2.3.0)yeni güncelledim. Direndim resmen güncellememek için ama dayanamadım. Aynı sorun şu an bende de var. Bazen hemen açıyor, bazen 20 kere okutuyorum algılamıyor. Özellikle telefonu uyku modundan çıkarmak için okuttuğumda takılıyor. Bir şey arka planda uykuya geçiyor sanırım. Çıldırmak üzereyim. Factory reset de yaptım. Bazı programlar açılırken ciddi kasmalar yapıyor, sürekli bir ortada yuvarlak ok (yenileme) simgesi görmekten bıktım. Lakin şu parmak izini çözersem çok mutlu olacağım şimdilik! Yoksa rootlayıp eski sürümlere geçmenin yoluna bakacağım!

Oyla:
Üst Alt