Yardım Mi5s parmak izi okuyucu

Thescp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Namık
Cihazım
Mi5s
Konular
4
Mi5s cihazim bir kac gundur parmak izi okuma ozelligi calismiyor. Home buton ozelligi calisiyor ama parmak izi calismiyor. Basina gelen arkadas var mi? Sorun acaba yazilimsal mi donanimsal mi bilgisi olan varsa paylasirsa sevinirim.

1231243

M|C|C|X|X|X|MCCXLIII
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mertcan
Cihazım
Poco X3
Meslek
Dondurulmuş Üni.
Konular
63
Test moduna alarak parmak izini kontrol edin, orada herhangi bir sorun yoksa kayıtlı parmak izlerinizi/izinizi silip tekrardan parmaklarınızı/parmağınızı tanıtın öyle deneyin.

Oyla:

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Telefon hakkındaya tıklayıp çekirdek sürümüne sürekli basın donanım testi geldiğinde en aşağı için 31 tane seçenek varsa sensörsünüz bozulmuş demek aynı benimki gibi. Aldığım ilk gün bozuldu sensörüm. 32 tane ise sorun yazılımsaldır.

Oyla:

yeaxt

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
İsmail
Cihazım
Xiaomi Mi A2 Li
Meslek
Geliştirici
Konular
12
Yazılımsal sorunlar olabiliyor düzelecektir.

Oyla:

HyrllhDgn

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hayrullah
Cihazım
Mi Note 10 Lite
Meslek
Elek Elek Mühendis
Konular
1
Telefon hakkındaya tıklayıp çekirdek sürümüne sürekli basın donanım testi geldiğinde en aşağı için 31 tane seçenek varsa sensörsünüz bozulmuş demek aynı benimki gibi. Aldığım ilk gün bozuldu sensörüm. 32 tane ise sorun yazılımsaldır.
Hocam benim 31 tane gözüktü. Parmak izi sensörü calisiyorda acaba hangisi yok ss alabilir miyim karşılaştırma yapayim

Edit: 10. Sırada parmak izi sensörü olması gerekmiş. O yok. Ama çalışıyor.
Sadece merakımdan bakmıştım. Şaşırdım olmadığını görünce

Son düzenleme:
Oyla:

Thescp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Namık
Cihazım
Mi5s
Konular
4
Aynen hocam 31 tane görünüyor muhtemelen okuyucu arizalandi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama soylede bir durum var yeni parmak izi eklemeye calistigimda tamamlamasa bile bir kac defa okuyor parmagi hatta kilit ekranda 10 denemeden 1'inde ekrani parmak izi ile aciyor. Bu yuzden yazilimsal mi acaba diye dusunuyorum.

Oyla:

xottoman

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdurrahman
Cihazım
Mi 5S 64
Meslek
Öğrenci
Konular
30
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Ama soylede bir durum var yeni parmak izi eklemeye calistigimda tamamlamasa bile bir kac defa okuyor parmagi hatta kilit ekranda 10 denemeden 1'inde ekrani parmak izi ile aciyor. Bu yuzden yazilimsal mi acaba diye dusunuyorum.
Yakında hiç okumamaya başlayacak, kalitesiz işçiliği var telefonun o yüzden oluyor tüm bunlar benim ekran kavlamaya başladı mesela

Oyla:

FireSwords

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Arda
Cihazım
Xiaomi Mi 5S
Konular
3
31 tane seçenek var ve parmak izi tamamen sorunsuz çalışıyor, telefonu aldığım günden beri parmak izi okuyucu anında tepki veriyor. Bunu neye dayanarak söylediğinizi sorabilir miyim?

Oyla:

Erdinckarayel

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Erdinç
Cihazım
Mi5s
Konular
4
Bende de parmak izi bazen deli ediyor. Silip tekrar yuklesemde parmak izi zor okuyor.

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

fery

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ferhat tepel
Cihazım
note 4
Konular
0
aynı sorun bende de oldu fakat android 8 geldikten sonra. tuş kilidindeyken 5 defa kendi kendine titriyordu sonra açtığımda birden cok kez hatalı giriş yapıldı uyarısı veriyordu bende silip tekrar yüklemek istedim fakat parmak izi kendi kafasına göre ekleme yapmaya başladı. şimdi kullanamıyorum bazen ekleme yapayım diyorum hiç çalışmıyor. çalışıncada kendi kafasına göre takılıyor. yazılımsal olduğunu düşünüyorum fakat garanti bitmeden göndersekmi

Oyla:
Üst Alt