Soru Mi5s Miui 9 Kararlı Sorunları - Yüklemeyin

ahmetözer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Özer
Cihazım
mi5s
Konular
3
Mi5s Telefonu Miui9 hız olarak ne kadar uçursada bu sevinciniz ilerleyen zamanlarda oluşan problemler ile üzüntüye dönebilir.
Şuanda Olan Problemler

Wifi sorunu var. (Sorunun kaynağı bulundu. Modeminiz yeni ise IPV6 kapatın. Cihaz ipv6 adresi aldığı zaman ıpv6 üzerinden inter var mı yok mu diye kontrol etmeye çalışıyor problem olunca da internet yok diyor.
ben de IPV6 desteği var ve IPV6 internetim var. Bu yüzden kaynaklandığını gördüm.)
Mobil şebeke sorunu var.
2 Sim kart kişileri göstermede sorun var.
Telefon uyanık kalıyor.
parmak izi algıladıktan sonra Google home açılıyor.
Cihaz unlock edilmiş diye yazıyor.

Özellikle 'Unlocked' yazması telefonun yok yere garanti dışı sayılmasına neden olabilir.

Son düzenleme:

ahmetözer

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet Özer
Cihazım
mi5s
Konular
3
Bir kaç yerde çeviri hatasına rastladım ve geribildirim yaptım. Bir de eskiden gmail e gelen mail bildirimini aşağı çekince sil veya arşivle seçeneği çıkıyordu. Şu an o yok. Ayarlara girince telefonun işlemci, pil, vs gibi özelliklerini gösteren bir ekran olması gerekiyor. O da yok malesef. Ama sanırım bunların hepsi "gecelik" ismini verdikleri sürümden kaynaklı. Bu sürüme yabancı forumda aynı zamanda stabil beta da diyorlar. Asıl kararlı güncellemesiyle ufak tefek şeyler çözülür. Ama hız konusunda başarıya ulaştıklarını düşünüyorum. Cihaz herşeye çok seri bir şekilde tepki veriyor
Hız konusunda süper oldu gerçekten de.

Oyla:

kilinc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SK
Cihazım
MIU 5, Poco F4
Konular
0
Ön kamerada ayna, yansıtma gibi gelişmiş ayarlarda fotoğraf çekerken kamera durdu hatası var. Karanlık ortamda kamera durdu hatası veriyor. Mi Mix2 kamera uygulamasını TWRP den kurdum, sorunsuz çalışıyor.
[doublepost=1510862566,1510862246][/doublepost]Yazmayı unuttum cihaz mi 5 32 gb

Oyla:

harunserefli

miui ayrıcalıktır:)
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
harun
Cihazım
mi5s
Meslek
MODALİFE
Konular
38
Ön kamerada ayna, yansıtma gibi gelişmiş ayarlarda fotoğraf çekerken kamera durdu hatası var. Karanlık ortamda kamera durdu hatası veriyor. Mi Mix2 kamera uygulamasını TWRP den kurdum, sorunsuz çalışıyor.
[doublepost=1510862566,1510862246][/doublepost]Yazmayı unuttum cihaz mi 5 32 gb
Mi5s de böyle bi sıkıntı yok benim çocukların en çok kullandığı efektler bunlar bence fabrika ayarlarına dönüp tekrar deneme yapabilirsiniz

Mi5s Eu 9.1.2.0 stabil

Oyla:

sin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sinan
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
15
eu rom candır global kararlıyı yüklemeyin 8=)

Oyla:

kilinc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
SK
Cihazım
MIU 5, Poco F4
Konular
0
Mi5s de böyle bi sıkıntı yok benim çocukların en çok kullandığı efektler bunlar bence fabrika ayarlarına dönüp tekrar deneme yapabilirsiniz

Mi5s Eu 9.1.2.0 stabil
Fastboot ile yeniden kurdum, aynı hata var. Kamera tek bir fotoğraf çekip kapanıyor.

Oyla:
Üst Alt