Soru Mi5s mi Mi5s Plus mı?

tantu1976

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
tan
Cihazım
yok
Konular
2
Hocalarım kolay gelsin mi5s plus düşünüyordum ancak fiyat ve artı özellikler bakımından mi5s in daha iyi olduğunu söyleyenler olunca kararsız kaldım her iki telefonu da kullanmış olanlar veya her iki telefonu kullanmış olanlar hangisini tercih etmem gerektiğini söylerse memnun olurum.

erkan176

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erkan
Cihazım
mi 6
Meslek
memur
Konular
36
5s plus parmak izi sensözü, dokunmatiği, pil ömrü, işlemci ve ram performansı konularında herhangi bir sorun yaşamadım gayet iyi. kamera da IOS yok ikisinde de, gündüz çekimleri çok başarılı, karanlıkta ise noise yapıyor biraz.
mi5 s de facebook kullanırken yan kaydırmada sıkıntı oluyor acaba bu bir problemmi

Oyla:

sesevgi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
Mi 6/128 Ser
Konular
1
mi5 s de facebook kullanırken yan kaydırmada sıkıntı oluyor acaba bu bir problemmi

sadece facebook ta değil, diğer programlarda da benzer bir zorluk yaşadım ben de. ilgili uygulamalardan kaynaklı değil telefonun ekran hassasiyeti (hareket algılama) ile ilgili olduğunu düşünüyorum. telefon hareketi hızlı algılıyor ancak yatay/dikey konusunda çok hassas. Tamamen 180 derece olmalı sanki çekme hareketi. Daha toleranslı olması gerekir bence de!

Oyla:
Üst Alt