Soru Mi5s mi Mi5s Plus mı?

tantu1976

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
tan
Cihazım
yok
Konular
2
Hocalarım kolay gelsin mi5s plus düşünüyordum ancak fiyat ve artı özellikler bakımından mi5s in daha iyi olduğunu söyleyenler olunca kararsız kaldım her iki telefonu da kullanmış olanlar veya her iki telefonu kullanmış olanlar hangisini tercih etmem gerektiğini söylerse memnun olurum.

Manliga

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Konular
0
Hocalarım kolay gelsin mi5s plus düşünüyordum ancak fiyat ve artı özellikler bakımından mi5s in daha iyi olduğunu söyleyenler olunca kararsız kaldım her iki telefonu da kullanmış olanlar veya her iki telefonu kullanmış olanlar hangisini tercih etmem gerektiğini söylerse memnun olurum.
Mi5s tek artısı fiyat alınmaz ara model bir telefon mi6 al

Oyla:

efe574

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5s plus
Konular
8
bende ıkı telefonu ınceledım . ama sonuc olarak ekran buyuklugu olarak 5s plus aldım 4gb/64modelı.. benım ıcın ne kadar kamerada önemli olsa ekran buyuklugu onemlı . kamera arasında cok az fark var . okadar cok vıdeo ve foto ceken bırı degılım olsamda fark cok az hem cıft kamera var 5s plusda . bıldıgım kadarıyla oıs yok ıkı makınada . mi5 modelınde var . ..fıyat sorun olmayacaksa plus modelı onerırım cunku telefon ekran olarak cok cok ıdeal kullanıslı.. artık kucuk ekranlı telefon modası gerıde kalmakta

Oyla:

tantu1976

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
tan
Cihazım
yok
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
bende ıkı telefonu ınceledım . ama sonuc olarak ekran buyuklugu olarak 5s plus aldım 4gb/64modelı.. benım ıcın ne kadar kamerada önemli olsa ekran buyuklugu onemlı . kamera arasında cok az fark var . okadar cok vıdeo ve foto ceken bırı degılım olsamda fark cok az hem cıft kamera var 5s plusda . bıldıgım kadarıyla oıs yok ıkı makınada . mi5 modelınde var . ..fıyat sorun olmayacaksa plus modelı onerırım cunku telefon ekran olarak cok cok ıdeal kullanıslı.. artık kucuk ekranlı telefon modası gerıde kalmakta
hocam peki mi5s in parmak izi sensörü daha iyi diyorlar bide mi5s plus da bazı programlarda tıklama ve kaydırma sorunu varmış diyorlar. sizde bu sıkıntı varmı ikincisi kamera performansı nasıl bide telefondan ne kadar memnunsun?

Oyla:

efe574

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5s plus
Konular
8
Sensör konusunda hiç bir sıkıntı yok neredeyse dokunmadan hissedip anında tepki verip kilit açılıyor . Takılma kaydırma sorunu hiç yaşamadım. Kamera olayında ise lg g4 kullandım . Onla kıyaslayacak olursam galiba g4 den biraz geride gibi hissiyat verdi .Hala kamera çekimlerini sürekli deniyorum pek beni ikna etmedi açıkçası.

Oyla:

ETG

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi mi 5s
Konular
8
Ben de 5s plus ile 5s arasında kalıp 5s almıştım parmak izi 5s plusta daha iyi diyorlar onun dışında şarj performansı da 5a plusta daha iyi olacaktır antutu skorları arasında 5s burun farkıyla önde çok fark yok aralarında fiyat olarak 5s alabilirsiniz ama tavsiyem mi 6yı bekleyin acil değilse

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

tantu1976

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
tan
Cihazım
yok
Konular
2
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Ben de 5s plus ile 5s arasında kalıp 5s almıştım parmak izi 5s plusta daha iyi diyorlar onun dışında şarj performansı da 5a plusta daha iyi olacaktır antutu skorları arasında 5s burun farkıyla önde çok fark yok aralarında fiyat olarak 5s alabilirsiniz ama tavsiyem mi 6yı bekleyin acil değilse

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
mi 6 ne zamana kadar gelir hocam bilginiz varmı?

Oyla:

sesevgi

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
selçuk
Cihazım
Mi 6/128 Ser
Konular
1
5s plus parmak izi sensözü, dokunmatiği, pil ömrü, işlemci ve ram performansı konularında herhangi bir sorun yaşamadım gayet iyi. kamera da IOS yok ikisinde de, gündüz çekimleri çok başarılı, karanlıkta ise noise yapıyor biraz.

Oyla:

efe574

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
omer
Cihazım
mi 5s plus
Konular
8