Mi5s için Nano ekran koruyucu önerisi

rukA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Ziraat Mühendisi
Konular
19
Mi 5s cihazım için kaliteli ve kenarlarda minimum düzeyde boşluk kalan bir nano film arıyorum.

Önereceğiniz marka var mı? Varsa kendi telefonunuzdaki filmin fotoğrafını atabilir misiniz?

Zore diye bir marka gördüm, kullananlar var mı? Boşluk, kalite nasıl?

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Şuan için tam oturan yok etrafı boş kalıyor. Ama sıvılar var. Malum formda görmüştüm. Sıvıyı döküyosun ekranın her yerine kendi bezleri var talimatları uyguluyorsun 10 dakika geçtikten sonra normal kullanım 12 saat sonra telefonun ekranı taş gibi oluyor. Fiyatı 100 TL ama. Ben almayı düşünüyorum 17 ay ömrü varmış. Parmak izi falanda bırakmıyor telefonun dokunmatik hassasiyetini ve görünüşünü de bozmuyor. İstersen özelden link atabilirim reklam olmasın diye :)

rukA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Ziraat Mühendisi
Konular
19
Şuan için tam oturan yok etrafı boş kalıyor. Ama sıvılar var. Malum formda görmüştüm. Sıvıyı döküyosun ekranın her yerine kendi bezleri var talimatları uyguluyorsun 10 dakika geçtikten sonra normal kullanım 12 saat sonra telefonun ekranı taş gibi oluyor. Fiyatı 100 TL ama. Ben almayı düşünüyorum 17 ay ömrü varmış. Parmak izi falanda bırakmıyor telefonun dokunmatik hassasiyetini ve görünüşünü de bozmuyor. İstersen özelden link atabilirim reklam olmasın diye :)

Bahsettiğin ürünü biliyorum, daha doğrusu geçenlerde internette gördüm. Biraz kurcaladım, fiyat konusu biraz canımı sıktı. 17 ay süre gayet yeterli fakat 70 TL civarı bi fiyatı olsa daha makul olur sanki. Yurtdışından kaça gelir acaba

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Yurt dışında bulamazsın kendi offical sitesi ve n11 gibi yerlerden alabilirsin. Ne çin ne de amazonda var araştırdım ben :)

rukA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Ziraat Mühendisi
Konular
19
Yurt dışında bulamazsın kendi offical sitesi ve n11 gibi yerlerden alabilirsin. Ne çin ne de amazonda var araştırdım ben :)
Senin telefonun da mi5s galiba. Hangi ürünü kullanıyorsun ve zahmet olmazsa bi fotoğraf alabilir miyim?

metinby07

Ayfon abi yaaa
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi5s Premium
Konular
33
Senin telefonun da mi5s galiba. Hangi ürünü kullanıyorsun ve zahmet olmazsa bi fotoğraf alabilir miyim?
Mi5s 4/128 Silver model. Herhangi bir kılıf ve ya ekran koruyucu kullanmıyorum. Saf seviyorum ben biraz. O yüzden o sıvıyı alacağım.

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Tam kapatan ekran koruyucu var ben kullanıyorum ama jelatin cam değil sıfıra sıfır kaplıyor
İthalat

rukA

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Furkan
Cihazım
Xiaomi Mi 9T
Meslek
Ziraat Mühendisi
Konular
19
Tam kapatan ekran koruyucu var ben kullanıyorum ama jelatin cam değil sıfıra sıfır kaplıyor
İthalat
Benim telefonda da şu an tamamen kapatan bir ürün var ama kenarlarda hava kabarcığı kalıyor. Bu üründe kalıyor mu?

taylan08

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
taylan
Cihazım
Mİ5S 64
Meslek
öğrenci
Konular
19
Benim telefonda da şu an tamamen kapatan bir ürün var ama kenarlarda hava kabarcığı kalıyor. Bu üründe kalıyor mu?
Hocam sizin ustalığınıza kalmış oradı eğer ustalık iyise kalmıyor yeterince iyi değilse biraz kalıyor ama parmağınızla köşelerden atabilirsiniz bende çok kaldı hava kabarcığı ama biraz uğraşarak kenarlardan atarak 1 tane bile kabarcık kalmadı kenarlarda kabarma yapmadı

mavisular

::..Hayat Sınavdır..::
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Sehmuz
Cihazım
Xiaomi Mi 6
Meslek
Öğretmen
Konular
36

Ben özelden ürün linkini istesem ¿

Üst Alt