Çözüldü Mi5s Fastboot ekranında kaldım

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

menipu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eren
Cihazım
5s
Konular
1
Dünden beri deniyorum forumlarda yazan çözümleri fakat bir türlü beceremedim. Telefon FASTBOOT yazan ekranda kaldı. Yardım edebilecek var mı ?

menipu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eren
Cihazım
5s
Konular
1
siz direk 64bit miFlash üzerinden fastboot rom dosyanızı göstererek kurulum yapın
MiFlash ile "capricorn_global_images_V10.1.1.0.NAGMIFI_20181101.0000.00_7.0_global_807d7e0a65" dosyasını cihazıma uyguladım. Cihaz kendini yeniden başlattı. Şuan bir kaç dakikadır başlangıç ekranında "MI","Powered by Android" yazısının olduğu ekranda android yazısının üstünde ki loading topları hareketli şekilde bekliyor. Bilgilendirme için yazdım.

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
MiFlash ile "capricorn_global_images_V10.1.1.0.NAGMIFI_20181101.0000.00_7.0_global_807d7e0a65" dosyasını cihazıma uyguladım. Cihaz kendini yeniden başlattı. Şuan bir kaç dakikadır başlangıç ekranında "MI","Powered by Android" yazısının olduğu ekranda android yazısının üstünde ki loading topları hareketli şekilde bekliyor. Bilgilendirme için yazdım.
tamamdır hocam cihazınız açılacak az daha bekleyin ilk kurulum ekranı gelecek

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Tahminen ne kadar sürüyor bu işlem. Hala aynı durumda telefon. Bu kadar uzun süreceğini düşünmemiştim.
Loop olmuş olabilir hocam cihazı ses açma ve güç tuşu ile recovery moduna alın wipe data yapın tekrar fastboot moda alıp flash all seçerek yeniden yükleyin

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

menipu

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
eren
Cihazım
5s
Konular
1
Loop olmuş olabilir hocam cihazı ses açma ve güç tuşu ile recovery moduna alın wipe data yapın tekrar fastboot moda alıp flash all seçerek yeniden yükleyin

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Çok teşekkür ederim. Cihazım açıldı.
Dün farklı Miflash versiyonları denemiştim fakat cihazım görülmedi, debugging hatası yazdı vs. Zaman ayırdığınız için gerçekten çok teşekkür ederim.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt