Yardım Mi5s eski global rooma dönebilme ve anti rollback kontrolü

natalius

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
mi 5s
Konular
17
Arkadaşlar mi5s telefonumda global 10.1.1.0 sürümü yüklü ama sorunlu: sayfalar arası geçişte takılma oluyor ayrıca simgeler çok küçüldü.Şimdi eski kullandığım 9.1.1.0 a dönmek istiyorum.Ancak "Minimal ADB and Fastboot" programından "Anti Rollback" kontrolü yaptığımda enteresan şekilde "fastboot getvar anti" komutunda (anti=) çıkıyor karşısında sayısal değer yok.Buna göre düşük olan global rooma dönebilirmiyim yoksa telefon brick olabilirmi?Cevaplayan herkese şimdiden çok çok teşekkür ederim.

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
Arkadaşlar mi5s telefonumda global 10.1.1.0 sürümü yüklü ama sorunlu: sayfalar arası geçişte takılma oluyor ayrıca simgeler çok küçüldü.Şimdi eski kullandığım 9.1.1.0 a dönmek istiyorum.Ancak "Minimal ADB and Fastboot" programından "Anti Rollback" kontrolü yaptığımda enteresan şekilde "fastboot getvar anti" komutunda (anti=) çıkıyor karşısında sayısal değer yok.Buna göre düşük olan global rooma dönebilirmiyim yoksa telefon brick olabilirmi?Cevaplayan herkese şimdiden çok çok teşekkür ederim.

Cihazınız Anti Roll back listesine dahil olan bir cihaz değil.Herhangi bir sürüme geçebilirsiniz.

Oyla:

pendroz

Kardan Adam
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kaan
Cihazım
Redmi Note 4x
Konular
250
cevap için teşekkür ederim ama tam 4 kere denedim eski sürüme geçemedim.

C sürücüsünde Rom isminde bir klasör açın içerisine yüklemek istediğiniz romu taşıyın.Aşağıda verilen sürüm ile fastboot romu flashlamayı deneyin.Bu işlemleri yaparken bootloader kilidinizin açık olduğundan emin olun.

Oyla:

natalius

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
mi 5s
Konular
17
C sürücüsünde Rom isminde bir klasör açın içerisine yüklemek istediğiniz romu taşıyın.Aşağıda verilen sürüm ile fastboot romu flashlamayı deneyin.Bu işlemleri yaparken bootloader kilidinizin açık olduğundan emin olun.

Vallahi hocam aynen sizin dediğiniz şekilde yapıyorum flash başarılı diyor ama almuyor malesef

Oyla:

hilmimedine

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
hilmi
Cihazım
Redmi not 9s
Konular
12
Merhaba bende aynı problem den müzdaribim tel acayip kasıyor. Miui 9 a nasıl dönerim. Acemiyim bu arada

Oyla:
Üst Alt