İpucu Mi5s Ekran Koruyucu

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Hocam dediginiz modelin kaymayaninin linkini atarmisiniz birde su linkgeki camdan nerden bulabiliriz suanki cam bays ortalarda .d ve slikon kilif var zar zor ceken yerlerde artik cekmior sizcede slikon kilifin etkisi varmidir cekim gucune

Hocam linki test etmeden vermeyeyim. Yakında gelecek bir kaç kılıf var onlar hakkındaki izlenimlerimi paylaşırım :)

Ben nano ekran koruyucuyu n11den almıştım. Adresi aşağıya ekliyorum.

Silikon kılıf bir süre kullandım ama açıkası wifi çekim gücüne hiç dikkat etmedim...

kenandkaya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Samsung 9500
Konular
2
Pardon arkdaşlar telefon çaldı o sırada eksik kalmış bilgiler site linki ve görselleri buyrun

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

evet ustad bende aldım bu üründe senin çektiğin resim de görünüyor bende de var kanarlar tam yapışmadığı içim kenarları hava kalıyor .

kenandkaya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Samsung 9500
Konular
2
Pardon arkdaşlar telefon çaldı o sırada eksik kalmış bilgiler site linki ve görselleri buyrun

evet ustad bende aldım aynı ürünü üründe senin çektiğin resim de görünüyor lakin bende de var kanarlar tam yapışmadığı içim kenarlarında hava kalıyor .

Peocawe

Bilgi paylaştıkça güzel.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cem
Cihazım
OnePlus 6T 128
Konular
115
Konuda ki kılıfın taşlanmış gold renginden bende az önce sipariş verdim. Bakalım kaç hafta bekleyeceğim. :)

captainluger

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
özcan
Cihazım
mi5s
Meslek
uzakyol vardiya zabiti
Konular
1
merhabalar
yabancı bir internet sitesinde mi5 için full kapatan temperli cam satıyolar,bundan alan oldu mu ?

player21

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Alparslan
Cihazım
Htc one x
Konular
27
Mi5s için nilkin marka koruyucu aldım kamerayı da kapatıyor ön kamera kalitesi düşüyor ne diye böyle yapmışlar anlamıyorum o kadar para verdik bir de

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
Adamlar göndermiş görünüyor az kaldı 20 30 günde geliyor zaten acelem yok güzel kılıf
evet ustad bende aldım aynı ürünü üründe senin çektiğin resim de görünüyor lakin bende de var kanarlar tam yapışmadığı içim kenarlarında hava kalıyor .
Yeni yeni bende de kalktı ekran koruyucu ama hafif bir müdahale ettim sorun yok şimdilik :)

kenandkaya

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Kenan
Cihazım
Samsung 9500
Konular
2
Adamlar göndermiş görünüyor az kaldı 20 30 günde geliyor zaten acelem yok güzel kılıf

Yeni yeni bende de kalktı ekran koruyucu ama hafif bir müdahale ettim sorun yok şimdilik :)
kardeşim açıklasanda bizlerde istifade etsek :)

h.daspinar

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hakan
Cihazım
mi5s 64gb
Konular
1
S.a arkadaslar dayıma zorla mi5s 64gb aldım hb den evo garantili geldi 40liralık kılıf işini guzel yapıyor ama 15liralık temperli cam gsm sektöründeyjen belki 100den fazla cam takmama ragmen ust tarafı bir türlü yapıştıramadım şimdi adam gibi bir koruyucu cam lazım
bu model orjinal mi üretimi sanırım dogrumu gerçekten işe yarar ve kulkanışlimi acaba birde aliexpress vb yurtdışı sitelerde satıştamıdır acaba?

Üst Alt