Çözüldü Mi5s Dokunmatik arasıra çalışmıyor...

matteo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi5s
Konular
1
Arkadaşlar merhaba,

Mi5s telefonu eşim uzun zamandır kullanıyordu ve hiçbir sorunu yoktu fakat son günlerde durup duruken bir anda dokunmatik çalışmaz olduğunu söyledi. ayrıca hiçbir tuş çalışmıyor. power tuşuna basılı tutup aç kapa yapınca telefon bir süre normal çalışıyor. sonra tekrar sanki donuyor. hiçbir tuş ve dokunmatik çalışmıyor.

fabrika ayarlarına dönmeyi yaptım. Sıfırdan kurdum ama sonuç aynı. Ekranın fiziksel olarak sorunu sanırım yok. çünkü donma olmadığında dokunmatik sorunsuz çalışıyor.

İnternette çok araştırdım. yabancı sitelerin birinde statik elektrik yüzünden olduğu yazıyordu.

başına böyle birşey gelen var mıdır? yardımcı olmanızı rica ederim..

Teşekkürler.

Orhanfow

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Az
Cihazım
Mi5s
Konular
2
Selam.bendede aynı sorun var servise de göndermek istemedim ...fabrika ayarlarına döndüm sonuç yok...yardimci olabilecek varsa please

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

seco.can.can

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
SercanSubaşı
Cihazım
Mi Note 10 PRO
Konular
16
hocam komik olacak ama bende de öyle bi sıkıntı vardı jelatin i söktürdüm güzelce sildik tam koruma camı taktık cihazın ekran sorunu kalmadı bi deneyin bence kırılmaz camı değişin

matteo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi5s
Konular
1
hocam komik olacak ama bende de öyle bi sıkıntı vardı jelatin i söktürdüm güzelce sildik tam koruma camı taktık cihazın ekran sorunu kalmadı bi deneyin bence kırılmaz camı değişin

Cevap için teşekkürler..Deneyeceğim.

matteo

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ahmet
Cihazım
mi5s
Konular
1
Merhaba,

Konu ile ilgili bir gelişme oldu. Eminönündeki xiaomi servisinde telefonun anakartındaki bir entegre değişimi yapıldı. işlem 6 ay garantili olarak yapıldı 350 TL bedel ile. Şu an telefon normal çalışıyor.

Bilginize

Üst Alt