Çözüldü Mi5s Brick Oldu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

emrealtun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 5s
Meslek
Web Tasarım
Konular
7
Merhaba arkadaşlar mi5s 4/128 aldım çin romu vardı türkçe rom atmak istediğimde iki rom dosyası denedim resimdeki yerde takıldı kaldı bir türlü bitmedi sonra farklı bir rom denedim oda takıldı kaldı tekrar başlatmak istedim telefonu ama bir daha açılmadı hiç bir ışık yazı vs gelmedi. şarja taktım bekledim denedim gelmedi yine. sadece pc de takılı iken pcden ses geliyor aygıt takıldı diye o kadar. Ne yapabilirim şimdi düzeltmek için ? Birde arkadaş deepflash kablosu al hallederiz dedi onu siparişini verdim yinede sizden de bilgi almak istedim gelen kadar. Şimdiden teşekkürler.

Ekli dosyalar

• 14961423_10207118512750716_1332194409_n.jpg
    14961423_10207118512750716_1332194409_n.jpg
    22,3 KB · Görüntüleme: 94

sw33tking

Offical Developer
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ömer Faruk K
Cihazım
Redmi 6 Pro
Meslek
Technician
Konular
90
Merhaba arkadaşlar mi5s 4/128 aldım çin romu vardı türkçe rom atmak istediğimde iki rom dosyası denedim resimdeki yerde takıldı kaldı bir türlü bitmedi sonra farklı bir rom denedim oda takıldı kaldı tekrar başlatmak istedim telefonu ama bir daha açılmadı hiç bir ışık yazı vs gelmedi. şarja taktım bekledim denedim gelmedi yine. sadece pc de takılı iken pcden ses geliyor aygıt takıldı diye o kadar. Ne yapabilirim şimdi düzeltmek için ? Birde arkadaş deepflash kablosu al hallederiz dedi onu siparişini verdim yinede sizden de bilgi almak istedim gelen kadar. Şimdiden teşekkürler.

64bit Bilgisayarda 64bitlik Mı Flash İle EDL Modda Stock Rom Flaslayın ;) Bilgisayar Gördüğü Sürece Kurtarma Şansı Hep Vardır.

emrealtun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 5s
Meslek
Web Tasarım
Konular
7
o zaman o parçanın gelmesi lazım ki edl ye geçim :)

RepairM@n

Hak ismi okunmalı dillerde !
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RepairM@n
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Benzeri durumu yaşadık. Cihazı söküp batarya soketini çıkarıp taktıktan sonra düzeldi. Deep flash kablosu gereksiz kalabilir, telefonu pc ye başlayınca çıkan bağlantı sesi muhtemelen Qualcomm 9008 moddaki bağlantısıdır. Deep flash cihazı bu moda almaktan başka işleve sahip değildir.

emrealtun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 5s
Meslek
Web Tasarım
Konular
7
Hocam öncelikle geçmiş olsun. Benzeri durumu yaşadık. Cihazı söküp batarya soketini çıkarıp taktıktan sonra düzeldi. Deep flash kablosu gereksiz kalabilir, telefonu pc ye başlayınca çıkan bağlantı sesi muhtemelen Qualcomm 9008 moddaki bağlantısıdır. Deep flash cihazı bu moda almaktan başka işleve sahip değildir.
pc ye takıyom ses geliyor aygıt tanınmadı diyor çok bilgimde yok ilk defa bi rom atam dedim hatta bir arkadaşa attırıyordum romda hep takılı kaldı bende biraz meraklıyımdır başka bir sitede mi5s china rom atim denim dedim olan ondan sonra oldu. yani telefonun açılıp pilinin çıkarılıp takılması mı gerekli şimdi yoksa açmadan o kablo gelince halledilir mi

RepairM@n

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RepairM@n
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
pc ye takıyom ses geliyor aygıt tanınmadı diyor çok bilgimde yok ilk defa bi rom atam dedim hatta bir arkadaşa attırıyordum romda hep takılı kaldı bende biraz meraklıyımdır başka bir sitede mi5s china rom atim denim dedim olan ondan sonra oldu. yani telefonun açılıp pilinin çıkarılıp takılması mı gerekli şimdi yoksa açmadan o kablo gelince halledilir mi
Bilinmeyen aygıt diyorsa o deep flash aleti gelsin onunla deneyin hocam. Telefonu edl moda sokacak o cihaz. Ardından MiFlash(64bit) ile yükleme yapabilirsiniz.

emrealtun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 5s
Meslek
Web Tasarım
Konular
7
Bilinmeyen aygıt diyorsa o deep flash aleti gelsin onunla deneyin hocam. Telefonu edl moda sokacak o cihaz. Ardından MiFlash(64bit) ile yükleme yapabilirsiniz.
Telefon açılsın da hangi yöntem olursa denerim hocam telefonu daha kullanamadım içimde kaldı :D

RepairM@n

Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
RepairM@n
Cihazım
Xiaomi
Konular
5
Tamam cihaz gelsin, onunla deneyin. Yine sonuç alamazsanız buraya yazarsınız. Yardımcı olmaya çalışırız.

emrealtun

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi 5s
Meslek
Web Tasarım
Konular
7
Tamam cihaz gelsin, onunla deneyin. Yine sonuç alamazsanız buraya yazarsınız. Yardımcı olmaya çalışırız.
Çok teşekkür ederim yardımlarınız için en azımdan içime su serpildi. İyi akşamlar duruma göre yine burada bilgi paylaşımı da yapacağım.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt