Yardım Mi5s brick oldu

ahmetcronaldo07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet dülger
Cihazım
xi,ami
Konular
2
meraba arkadaşlar twrp güncelledim telefon brick oldu twrp ye giremiyorum sadece fastbota girebiliyorum resimlerim silinmeden fastboottan hangi romu kurmam lazım

Lopus

ι̇уιℓєя нєя zαмαη тαкℓιт є∂ιℓιя.
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Mİ4 TD-LTE
Meslek
Hwdrm. Sist.
Konular
269
meraba arkadaşlar twrp güncelledim telefon brick oldu twrp ye giremiyorum sadece fastbota girebiliyorum resimlerim silinmeden fastboottan hangi romu kurmam lazım
Mi flash ile fastboot modda flash all except storage seçeneğini seçip kurulum yaparsanız cihazın hafızasında dosyalar silinmez. Her hangi resmi global romu kurabilirsiniz farketmez.

Oyla:

ahmetcronaldo07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet dülger
Cihazım
xi,ami
Konular
2
Mi flash ile fastboot modda flash all except storage seçeneğini seçip kurulum yaparsanız cihazın hafızasında dosyalar silinmez. Her hangi resmi global romu kurabilirsiniz farketmez.
kardeşim ben bulamadım resmi bir rom sana zahmet bir tane link atarmısın mi5s için

Oyla:

MstfGcl

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mustafa
Cihazım
Note 5 pro
Konular
12
teşekürler nagmied magfied farkı ne acaba birde bu şekilde telefonu pc ye gösteremiyormuyuz dahili depolamasını
nagmied nougat sürümdür.Magfied marhmellow sürümdür.Miflash ile romu atarsınız.Sonra twrp kurup pc ye bağlayıp alırsınız dosyaları

Oyla:

ahmetcronaldo07

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
ahmet dülger
Cihazım
xi,ami
Konular
2
nagmied nougat sürümdür.Magfied marhmellow sürümdür.Miflash ile romu atarsınız.Sonra twrp kurup pc ye bağlayıp alırsınız dosyaları
teşekkürler hocam, yalnız mi flash ile clear all yapmayınca sıkıntı olabiliyormuş ben save olarak yükleyeceğim bir sıkıntı olursa bu şekilde dosyaları almak imkansız ozaman
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

dosya indi ama dosyayı mi flash görmüyor rardan çıkardıktan sonra ne işlem yapacaktık ?

Son düzenleme:
Oyla:

ülgen

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
furkan
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
29
teşekkürler hocam, yalnız mi flash ile clear all yapmayınca sıkıntı olabiliyormuş ben save olarak yükleyeceğim bir sıkıntı olursa bu şekilde dosyaları almak imkansız ozaman
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

dosya indi ama dosyayı mi flash görmüyor rardan çıkardıktan sonra ne işlem yapacaktık ?

indirdiğin dosyanın içinde flash all diye .bat dosyası var onu çalıştır telefonu bağla

Oyla:
Üst Alt