Mi5s 800 bandı

crazyserkan3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
yok
Konular
5
Xiaomi mi5s almayı düşünüyorum ama 800 bandı gorilla glass 4 olmaması ve bazı videolarda parmak izi çok hızlı stabil çalışırken bazılarında çok kötü çalışıyor bunlar kafamı karıştırıyor yardım edebilir misiniz İstanbul'da oturuyorum 800 bandı olmaması türk Telekom için çok büyük bir sorun mu

ASUS_T00F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

illskylark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
Mi 9, mi5s
Meslek
Ziraat mühendisi
Konular
4
800 bandı ile alakalı yardımcı olamıyorum maalesef ama parmak izi okuyucusu global rom ve ecr mod romlarda sıkıntısız çalışıyor diyebiliriz bazen cok nadir olmak üzere yavaş okuduğu oluyor ben çok önemsemiyorum gorilla glass 4 konusunda ise kırılmaz cam koruyucu her türlü alıyorum o yüzden ha 3 olmuş ha 4 olmuş benim için oda farketmiyor. .

MI 5s cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

crazyserkan3

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
serkan
Cihazım
yok
Konular
5
800 bandı ile alakalı yardımcı olamıyorum maalesef ama parmak izi okuyucusu global rom ve ecr mod romlarda sıkıntısız çalışıyor diyebiliriz bazen cok nadir olmak üzere yavaş okuduğu oluyor ben çok önemsemiyorum gorilla glass 4 konusunda ise kırılmaz cam koruyucu her türlü alıyorum o yüzden ha 3 olmuş ha 4 olmuş benim için oda farketmiyor. .

tavsiye eder misiniz mi5s 64 siyah alıcam 1500 tl ye sıfır değer mi 2 3 yıl götürsün istiyorum ekran süresi kaç saat alıyorsunuz

illskylark

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
emrah
Cihazım
Mi 9, mi5s
Meslek
Ziraat mühendisi
Konular
4
5-6 saat civarı ekran süresi alıyorum sıkıntı yok bence batarya performansı tatmin edici. . Tavsiye ederim lakin 100 lira daha fazla verip 4/128 gb alin derim sitede satanlar var siyah değil de gümüş alabilirsiniz. Ben 4/128 kullanıyorum çok memnunum etrafımda gören hayran kalıyor açıkçası buda ayrı bir haz veriyor. .

Üst Alt