Mi5'i hangi siteden güvenilir olarak alabilirim?

GRK04

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Görkem
Cihazım
Xiaomi Mi4 L
Konular
1
Arkadaşlar merhaba ben 3gb Mi4 kullancısıyım. Türkiye'de kullanmak üzere bi mi5 prime bir de mi5 pro almak istiyorum. Almanya'da yaşayan akrabalarıma bir yerden alıp kendim almanyaya gittiğimde onlardan teslim almayı düşünüyorum fakat almanyaya sipariş verdiğimde almanyanın gümrüğünde herhangi bir mağduriyet yaşanıyor mu bilmiyorum ve de internetten türkiyede kullanabileceğim doğru versiyon hangisiyse nereden sipariş edebilirim bilgisi olan varsa yardımını bekliyorum. Son olarak bazı sitelerde Purple renk mi5 görüyorum ama çok nadir görüyorum, Çin'e giden arkadaşlar var ise sorum onlara purple modeli gerçekten var mı? Yarımlarınız için şimdiden teşekkürler

chatin_62

Süper Üye
Onursal Yönetici
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Çetin
Cihazım
Xiaomi 12TPro
Meslek
Bilgi Teknolojiler
Konular
99
Site olarak iBuygou, Banggood, GeekBuying, GearBest ve TinyDeal siteleri güvenilir sitelerdir. Bildiğim kadarıyla Almanya'ya girerken biraz vergi alınıyor. Ancak tam olarak ne kadar alınıyor bilmiyorum.
EU warehouse denen Avrupa depolarından satış yapanlar da var. Bunlarda gümrük vergisi yok. Gerçi fiyat biraz yüksek oluyor bunlarda. Free shipping deyip kargo ücretini fiyatın içine eklemeleri gibi vergiyi de içine eklemişler herhalde.

MI PAD cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt