Çözüldü Mi5 Yardim

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Melih1720

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Mi5 cihazima root atmayi dusunuyorum ama aklima takilan bazi seyler var. Rootladiktan sonra ota guncellemelerini yapabilecek miyim ? Bir de twrp yi kaldirip stock nasil recovery yuklerim. Eger twrp yukluyken guncelleme almiyorsam stock recoverye gecip rootu kaldirip alabilir miyim veya twrp deyken almanin bir yontemi varmi mi ?

trojan89

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
10
Root yapıldıktan sonra ota güncellemesi alırsınız ama yükleme esnasında hata alırsınız full rom olarak yüklenir oda root yetkisini kaldırır. Kısır döngü bir nevi.
Twrp nasıl yükledi isen stock recovery de ayni metod la yüklenir. Adb üzerinden img flaslanarak.
Rootsuz twrp yüklü durumda güncelleme gelir ancak kurulum esnasında hata verebilir, şayet verirse twrp menüsünden manuel inen ota zıp dosyasını kendin flaslarsin.

MIUI 8 Global 6.9.29 | Beta

Oyla:

By.TurK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
1
Arkadaşlar mi5 pro cihazıma türkçe rom yüklendi pasaport kaydı her iki imei için yapıldı fakat operatorde cihaz bilgisi görünmüyor. Btk yı aradım problemin btk ile alakadı olmadığını vede cihazın kayıtlı olduğunu söylediler. Avea müşteri hizmetlerini aradım sorun giderilmedi. Acaba ne gibi bir sorun olabilir... Lütfen yardım

Oyla:

oruba

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
özkan
Cihazım
Xiaomi MI4
Meslek
Gazeteci/Müzisyen
Konular
93
Cihaz kayıtlıysa kapanmayacak demektir, herhangi bir sıkıntı olmaz, sürüşe devam.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

Melih1720

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Melih
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
3
Stock recoveryi nereden indirebilirm veya kendim yedekleyebilir miyim ?

Oyla:

By.TurK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
1
Cihaz kayıtlıysa kapanmayacak demektir, herhangi bir sıkıntı olmaz, sürüşe devam.

MI 4W cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi
Fakat 4.5g paketi almak istediğimde tanımsız cihaz olduğu için paket satın alamıyorum.. Mesela online işlemlere girildiğinde hangi cihazı kullanıyorsanız onun marka modeli 4.5g destekli olup olmadığı vs görüntülenir. Bende cihaz bilgileri çıkmıyor

Oyla:

cınarım

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ferhat
Cihazım
pocox3 NFC
Konular
23
Fakat 4.5g paketi almak istediğimde tanımsız cihaz olduğu için paket satın alamıyorum.. Mesela online işlemlere girildiğinde hangi cihazı kullanıyorsanız onun marka modeli 4.5g destekli olup olmadığı vs görüntülenir. Bende cihaz bilgileri çıkmıyor
Operatörler xiaomi telefonlarını bilmiyor desek yerinde olur 4g destekleyen bir telefonla işleminizi yapıp hattı tekrar mi5 e takin sorun ortadan kalkar

Oyla:

By.TurK

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydin
Cihazım
Mi5 Pro
Konular
1
Operatörler xiaomi telefonlarını bilmiyor desek yerinde olur 4g destekleyen bir telefonla işleminizi yapıp hattı tekrar mi5 e takin sorun ortadan kalkar
Mi5 pro için gümcel global stabil rom linki verirmisiniz miui den indiriyorum güncelleme paketi doğrulanamadı diyor şu anda global beta kullanıyorum

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt