Yardım Mi5 Telefonum Sıfırlandıktan Sonra Şifre İstiyor

mitptg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
Mi5 Telefonumu sıfırladım ve açıldığında 'Activate this device' diye bir yazı çıktı ve şifre istiyor. Şifreyi bilmiyorum nasıl halledebilirim? Yardımcı olursanız sevinirim.

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Oyla:

mitptg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Kurallar gereği Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

Neden değiştiremiyorsunuz telefon numaranızla doğrulama yapmamışmıydınız. Simkartınızı farklı bir telefona takıp mi hesabı şifrenizi sıfırlamanız gerekecek.

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mitptg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
Kurallar gereği Mesajların ve konu başlıklarının tümü büyük ve/veya renkli harfler ile yazılamaz.

Neden değiştiremiyorsunuz telefon numaranızla doğrulama yapmamışmıydınız. Simkartınızı farklı bir telefona takıp mi hesabı şifrenizi sıfırlamanız gerekecek.

Şimdi ben telefondan sim kartı çıkartınca ne olacak? Ben çıkardım hala şifre istemeye devam ediyor. Müsaitseniz biraz detaylı anlatır mısınız?

Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Şimdi ben telefondan sim kartı çıkartınca ne olacak? Ben çıkardım hala şifre istemeye devam ediyor. Müsaitseniz biraz detaylı anlatır mısınız?

Daha önce mi hesabınıza telefon numaranızı eklemisseniz gelen sıfırlama kodu icin sim kartınızı baska telefona takın demiş hmthvrn hocam. Şifrenizi bilmiyorsanız, i.mi.com sitesinden numaranıza veya mail adresinize dogrulama kodu alabilirsiniz.

Oyla:

hmthvrn

мιυιcαɴdιr
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Abdulhamit
Cihazım
Redmi Note9 Pro
Konular
16
Şifre istemesinin simkartla bir alakası yok hocam. Simkartınız suan deaktif olduğu için şifre sıfırlama yapacağınız zaman sms alamayacağı için simkartınızı farklı bir cihazda açıp şifrenizi sıfırlayın ve mi5 cihazınızı sıfırladığınız şifre ile aktive edin.

Oyla:

mitptg

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Xiaomi Mi 5
Konular
2
Daha önce mi hesabınıza telefon numaranızı eklemisseniz gelen sıfırlama kodu icin sim kartınızı baska telefona takın demiş hmthvrn hocam. Şifrenizi bilmiyorsanız, i.mi.com sitesinden numaranıza veya mail adresinize dogrulama kodu alabilirsiniz.
Sanırım mi hesabımla numaramı ve mailimi doğrulamamışım (hatırlamıyorum) bu durumda ne yapabilirim?

Oyla:

JohnSmith96

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Mido
Konular
10
Sanırım mi hesabımla numaramı ve mailimi doğrulamamışım (hatırlamıyorum) bu durumda ne yapabilirim?

Siz yine de dediğim adreste şifremi unuttum kısmından deneyin, belki eklemissinizdir veya kurtarmak için bazı seçenekler sunabilir.

Oyla:
Üst Alt