Mi5 Tanıtımı İçin Çine Gitmek İster Misin?

'Forum Yarışmaları ve Etkinlikler' forumunda cantara tarafından 27 Ocak 2016 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. 24 Şubatta yapılacak olan Mi5 tanıtım etkinliğinde yer almak ister misin? Hem de uçak bileti, konaklama ve yerel ulaşım için hiç para vermeden?

Bunun için yapman gereken tek şey aşağıdaki bağlantıya tıklayarak başvurunu göndermek. Seçilecek 10 şanslı kişi arasında yer alabilirsen harika bir tatil seni bekliyor ;)

Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın...

Başvuru Nasıl Yapılmalı?

1. İlgili bağlantıda yer alan "Apply" butonuna basın. (Mobil cihaz yerine bilgisayar kullanın)
    2. Gerekli olan tüm bilgileri doldurun.
    1) Gerçek adın
    2) Adresin
    3) Email adresin
    4) Cep telefonu numaran
    5) Aşağıda yer alan sorulara hem başvuru formunda hem de ilgili konu altında cevap yazın. (Sorulara ingilizce cevap verileceği için sorular orijinal haliyle bırakılmıştır)

• What do you expect from Mi 5?
    • Tell us your Mi Story: why should you be chosen?

İpucu: Vereceğin cevap ne kadar yaratıcı olursa kazanma şansın o kadar yüksek olacaktır. Video ile verilen cevaplar da kabul edilecektir.

2. Teşekkürler hocam.
    Harika bir haber. Ama seçilme ihtimali çok düşük olsa bile hayalı güzel...

3. Hadi şimdiden hayırlısı olsun :)

4. Şu yemek ve dil işi olmasa muhteşem birşey. Ben gidersem açlıktan ölürüm. :)

Sent from my MI PAD using Tapatalk

5. McDonalds :P

6. Form doldurdum ne de olsa bana çıkmaz :). Bizimkiler Çin'e giderken iki valiz alıyorlar. Birisi elbise +abur cubur ikinci valiz ise tamamen abur cubur dolu oluyor . Bitince McDonalds a dayaniyorlarmis.

7. McDonald's arayıp bulana kadar iş işten geçer zaten :)

MI 4LTE cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...