Yardım Mi5 Pubg Mobile Isınma ve Kasma Sorunu

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

wolver123

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adın
Cihazım
M
Konular
18
1 Haftadır okulda arkadaşlarımla mobil pubg oynuyorum arkadaşımda iphone 6 var yüksek ayarlarda 60 fps de oynayabiliyor fakat ben benim mi5 imde yüksek ayarlara aldığımda oyun ortalarına doğru telefon ısınıp kasmaya başlıyor ( en düşükte oynasamda oyun ortalarında telefon yanıyor ve kasmaya başlıyor )

Masik X Premium rom u kullanıyorum tavsiye ettiğiniz rom varmıdır ısınma ve batarya sorunu olmaya

osos11

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
OnePlus 5
Konular
13
Mi5 kullanmıyorum, rom tavsiyesinde bulunamam.
Cihaz ısındığı için frekans düşüyor belki de çekirdek kapatıyordur. Ortalara doğru kasmasının sebebi kuvvetle muhtemel bu yüzden. Rom eğerki çok batarya tüketiyorsa optimizasyon problemli olabilir. Daha stabil bir roma geçerseniz muhtemelen ısınma sorununuzda bir miktar azalacaktır.

MI 4S cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

mendocino_610

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aykut
Cihazım
Mi Note 3
Konular
20
iphone 6s ile anca orta ayarlarda oynayabiliyorum yüksek ayarlarda 60 fps falan onu önce bi geçelim. kasma konusuna gelince ısıması ısınınca throttling yapması normal sd820 çokta ısı verimli bir işlemci değil. sd660 ile gayet akıcı oynanıyor orta yada high ısınıyor şarjı da sömürüyor ama rahat oynanıyor.

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Mi 5S sahibiyim bendede low ayarlarda kasmalar mevcut. MIUI Global Beta ve Xiaomi Eu romdada aynı... En iyi işlemcilerden birine sahip telefon nasıl kasar acaba.

Oyla:
Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt