Mi5 pro güncelleme

'Xiaomi Mi5' forumunda xploder tarafından 6 Ocak 2017 tarihinde açılan konu

1. Tapatalk kullanıcılarının sitemize erişiminde sorun yaşaması durumunda sitemize tarayıcı üzerinden girerek gizlilik politikası ve kullanım koşullarını kabul etmesi gerekmektedir.
  1. Merhaba cihazimda beta sürüm mevcut bunu stabil sürüme geçirmek istiyorum fakat güncelleme kontrolü yaptığımda zaten güncel diyor fakat forumda baktığımda yeni versiyonlar çıkmış bl kilidi root recovery filan uğraşmadan güncel sürüme geçme yolu varmı ve doğru güncellemeyi nasıl bulacağım ilginiz için şimdiden [​IMG]teşekkür ederim

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

2. Hayırlı cumalar, MIUI sitesinden mi 5 Global Kararlı rom u indir sonra Güncelleyiciden sağ üstteki üç noktaya tıkladığında Güncelleme dosyasını seç e tıkla

Discovery II Mini cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Uygun yazılım olduğunu nasıl anlayacağım peki. Birde neden güncelleme menüsünden güncelleme yapamıyorum

4. Linkleri Görebilmek İçin Üye Olmanız Gerekmektedir.Üye Olmak İçin Tiklayın... Stable yerindeki full rom indir e tıkla Sen geliştirici romu kullanıyorsun gönderdiğim linkte aşağıdaki senin romun üstteki de stabil olan rom

5. Developer Romdan Stabile Bu Şekilde GEÇEMEZSİNİZ. Stabil ve Geliştirici Romlar Birbirinden Farklı Romlardır. Yanlış Bilgilendirme Yapmayalım ;)

BL Kilidiniz Açıksa, Fastboot Modda Mi Flash İle Stabil Romu Yüklemelisiniz.

eren2535 bunu beğendi.
  6. Tamam yazılımı buldum indiriyorum şuan otomatik güncelleme alacak mı peki bu romu kurduktan sonra

7. Gelistiriciyi indirsem arkadaşın dediği gibi yükleyebilir miyim peki

8. Kusura bakmayın öyle olduğunu bilmiyordum, sorun olmaz diye düşündüm

9. Evet otomatik alıyor resmi siteden indirilenlerde Ben de mi 5 Prime kullanıyordum 8.1.2.0 Global Kararlı sürümü vardı Ama servise verdim

10. Zaten sizin versiyon ile sitedeki son versiyon aynı (TeamVersion: 6.11.10 (MIUI8))

11. dün fastboot ile kurdum fakat çin den gelen ve güncellediğimdeki gibi seri olmadığını farkettim. sebebi ne olabilir? son kararlı sürüm çin rom un güncellemesi ile aynı yada daha iyi olması gerekmezmiydi. ayarlar menusunde gezerken az da olsa bekleme yapar oldu.

12. Geliştirici Seçeneklerden Animasyonları 0.5x olarak düşürün ;) Bellek Optimizasyonunu En Yüksek Yapın...

Emrahgurbuz bunu beğendi.

13. durum olumlu teşekkür ediyorum. oldu (:

sw33tking bunu beğendi.
  14. Peki bu işlemciyi daha çok çalıştırdığı için bataryayı etkilemeyecek mi?

15. Şuana Kadar 1Günden Aşağı Batarya Bitişini Görmedim :)

Emrahgurbuz bunu beğendi.
  16. Merhaba arkadaşlar,
    mi5 pro telefonum var. Bir ay kadar önce güncellemesini yaptıktan sonra kendiliğinden kapanıp açılmaya başladı. Şarjda iken kapanmıyor. Kullanırken de kapanmıyor. Bunların dışında sık sık bu durumla karşılaşıyorum. Sorun yazılımla mı alakalı yoksa bataryasından mı? Yardımcı olursanız sevinirim.

Bu Sayfayı Paylaş

Yükleniyor...