Soru Mi5 Miui10 hu

HayatBirSiir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
26
Mi5 ile miui10 beta geçsem
1)Pil ve Erkan süreleri artar mı
2) Kararlı sürüm geldiğinde geçmek için miflash ile mı geçiliyor?
3)Kararlı ya geçmesem en son betayı kullandım bir sorun olur mu?Tüm özellikler banada gelir mi?
4)Betaya geçince haftalık güncellemeler güncelleyici üzeriden mı gelecek?

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
Betaya geçtiğinde haftalık güncellemeleri telefondaki güncelleyici uygulamasından rahatça kurabilirsin. Pil ve Ekran süresi genelde betada daha az olur. Daha iyi pil süresi için stabil sürüm daha uygun olur. Betayı kullanırsanız her zaman en yeni özellikler ilk betaya gelir. Bu yüzden yeni özellikleri erken denersiniz.

Oyla:

HayatBirSiir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
26
Betaya geçtiğinde haftalık güncellemeleri telefondaki güncelleyici uygulamasından rahatça kurabilirsin. Pil ve Ekran süresi genelde betada daha az olur. Daha iyi pil süresi için stabil sürüm daha uygun olur. Betayı kullanırsanız her zaman en yeni özellikler ilk betaya gelir. Bu yüzden yeni özellikleri erken denersiniz.
C
Çoğu kişi betada daha fazla pil ve Erkan süresi alacağını söylüyor.Suan miui9 kararloda en fazla 7 saat pil 3 saat ekran süresi alıyorum betaya geçme sebebim de daha fazla pil ekran süresi almak.

Oyla:

Caner06

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Caner Güngör
Cihazım
Xiaomi 12
Konular
65
C
Çoğu kişi betada daha fazla pil ve Erkan süresi alacağını söylüyor.Suan miui9 kararloda en fazla 7 saat pil 3 saat ekran süresi alıyorum betaya geçme sebebim de daha fazla pil ekran süresi almak.

Mi 5 için MIUI 10 kararlı çin sürümü çıktı kısa süre içinde global için olanıda gelecektir. İster bekleyin isterseniz betaya geçebilirsiniz.

Oyla:
Üst Alt