Soru mi5 mi5s ve oneplus 3t mi hangisini almalıyım?

turgay17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turgay
Cihazım
mi5
Meslek
bankacı
Konular
3
merhaba
telefonları uzun zamandır inceliyorum. yapılan yorumlarda xiaomi telefonların cok hassas ön camı oldugu çabuk bozuldugu ,imel kayıt sorunu yasandıgı gıbı yorumlar alıyorum.servis vs hakkında sorun yaşarmıyım?
Kullanan arkadaslardan ricam okadar para verip xiaomi almalımıyım ? b
xiaomi mi5 64gb- mi5s 64gb yada oneplus 3t mı almalıyım.

koubulls

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
cem
Cihazım
Mi 5s Plus
Konular
2
biraz bekle mi 6 al

turgay17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turgay
Cihazım
mi5
Meslek
bankacı
Konular
3
Mİ6 bence 1900tl altı satısa cıkmaz pahallı onu beklemek lazım diye düşünuyorum.

teknolojibil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
iphone 5
Konular
2
Selamun aleyküm bende sizin gibi kararsız kaldım mi6 yı beklemedim pek fark bulamadım kendime göre, sonunda sefa hocadan mi5s 4-128 sipariş ettik yolda . Bakalım nasıl olacak beni ürküten sarj (iphone kullanıcı sarj mağduruyum) 'ın çabuk bitme durum birde ekran 5.15 inç ufak kalmaz inşALLAH plus 5,7 inç benim cebime sığmaz diye düşündüm 5,5 inç olsaymış iyiydi. Cihaz elime düşünce bilgi eklerim artı,eksi hayırlısı olsun şimdiden.

turgay17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turgay
Cihazım
mi5
Meslek
bankacı
Konular
3
merhaba
urunu aldınımızmı acaba?

altan

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Altan
Cihazım
MiNote 3 Mi8
Meslek
Teknisyen
Konular
29
Mi 5s de ve şu an kullandığım mi note 2 cihazımla yaklaşık 5saat ekran süresi ve 2 gün kullanım alıyorum belirteyim dedim
Selamun aleyküm bende sizin gibi kararsız kaldım mi6 yı beklemedim pek fark bulamadım kendime göre, sonunda sefa hocadan mi5s 4-128 sipariş ettik yolda . Bakalım nasıl olacak beni ürküten sarj (iphone kullanıcı sarj mağduruyum) 'ın çabuk bitme durum birde ekran 5.15 inç ufak kalmaz inşALLAH plus 5,7 inç benim cebime sığmaz diye düşündüm 5,5 inç olsaymış iyiydi. Cihaz elime düşünce bilgi eklerim artı,eksi hayırlısı olsun şimdiden.

teknolojibil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
iphone 5
Konular
2
Cihaz şu an kullanıyorum ilk izlenimlerim: Kamera açarken net lakin çektikten sonra görüntü bozuluyor elimi titretmemeye çalışıyorum değişen yok birde makro çekimde net bir görüntü sağlamıyor . En sevmediğim ise resmi yakınlaştırırken görüntü pixelleşiyor, kalite düşüyor meizu mx5 e göre bı tık önde ama bana göre iphone kamerasından düşük . Akşam oda da video çekim dedim ışık altında kalitesi iç açıçı değil karanlık düşüyor ekran . Şarja gelince hızlı doluyor. Ben oyun uygulama çok kasarım örnek olarak dün 5.30 da filan çıkardım biraz oyun uygulama sörf şu anda %32 de 1 günü rahat çıkarır. Cihaz ekranı ufak düşündüm ama tam kararında almışım 5.5 de bana göre büyük kasa çerçeve oranına dikkat etmeyen firmalar var 5.5 inç baya büyük oluyor. Hoparlöre gelince normal. Ahize konusunda bazı kullanıcıların şikayeti olmuştu ama bende öyle bir sıkıntı yok baya yüksek sesi sona verince . Ekran kalitesi iyi renkler güzel. Cihaz genel olarak iyi ama benim için kamera en önemlisi o da normal iyi diyemem. Kamera içinde olsa ben mi 6 yı beklerdim ama diğer özelliklerin pek bir farklı olacığını düşünmüyor ilk defa xiaomi ürünü kullanıyorum diğer markalara göre sanki tema arayüz dışında uygulama yazılımı eksik içerikleri fillan.

turgay17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turgay
Cihazım
mi5
Meslek
bankacı
Konular
3
merhaba kullanım yorumun için teşekkür ederim.forumlarda bu fiyata böyle bir cihaz cok ucuz gibi paylaşımlarda bulunuluyor.askeri ücretin 1400tl olduğu bir ülkede rakiplerine göre ucuzda olsa 1400tl gibi ücret ödeyip telefonun elimde kalmasını istememem.Ucuz olsun herseyide tam olsun da demiyorum:D ama servis sorunları ve bilinmedik marka insanı kararsız kılıyor.Çevremde bu telefonu kullananda yok oyüzden yorumlara göre hareker edicem. ben suan mi5 i sildim. 5s yada oneplus t de karar vermeye çalısıyorum ki anlattığına göre kamerası sınıfta kaldı mi5s in.

teknolojibil

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
alperen
Cihazım
iphone 5
Konular
2
merhaba kullanım yorumun için teşekkür ederim.forumlarda bu fiyata böyle bir cihaz cok ucuz gibi paylaşımlarda bulunuluyor.askeri ücretin 1400tl olduğu bir ülkede rakiplerine göre ucuzda olsa 1400tl gibi ücret ödeyip telefonun elimde kalmasını istememem.Ucuz olsun herseyide tam olsun da demiyorum:D ama servis sorunları ve bilinmedik marka insanı kararsız kılıyor.Çevremde bu telefonu kullananda yok oyüzden yorumlara göre hareker edicem. ben suan mi5 i sildim. 5s yada oneplus t de karar vermeye çalısıyorum ki anlattığına göre kamerası sınıfta kaldı mi5s in.
Benim şahsi kanaatim öyle bende sizin gibi inceleme videolarını izledim baya şişmiş yorumları okudum ama tavsiyem mi5s cihazını elinize alıp inceleyip karar vermek tabi bulabilirseniz cihazı . Bazı kişiler f/p cihazı olarak düşünmüş kimse bu cihazın Türkyede olsa idi garanti ücreti vergisi bunlar eklenmiş şeklinde düşünseniz diğer amiral cihazlarlar pek bir fiyat farkı kalmazdı . Tabi bu cihazları getirenler olması avantaj. Basit bir hesap 1600 ₺'in %20'si 320₺ vergi eklersen sana 1920 ₺ garanti satıcı karlarını eklersek 2500₺ de seyreder 2500₺ az mı?

turgay17

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
turgay
Cihazım
mi5
Meslek
bankacı
Konular
3
dogru soyluyorsunuz keşke cihaz olsa.Hafta sonu C.TESİ çihazı almak için cepport mağasına gittim ama kapalıydı.bence açmalılar cihaz almaya ve birkaç soru sormaya gitmiştim.BURDAN YETKİLİLERE SESLENİYORUM :D son olarak imei sorunu yaşarmıyız.

Üst Alt