Soru Mi5 Gizli Dosya Bölümü

beylerbeyi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 5
Konular
6
Merhabalar, Mi5 Telefonumda gizli dosya bölümünün şifresini unuttum :( Var mı sıfırlamanın bir yolu acaba ?

eren2535

Canım kızım
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
aydın
Cihazım
xiaomi mi8
Meslek
matbaa
Konular
3
Parmak izi ile açman lazım
Parmak izi aktif değilse sağ üstte 3 noktaya basıp “ uygulama kilidi şifrenizi girin diye bir seçenek cıkıyor ” oradan sifremi unuttum çıkıyor...
mi hesapla sıfırlama yapılıyor

Oyla:

Dogusahbyr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğuşah
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Parmak izi ile açman lazım
Parmak izi aktif değilse sağ üstte 3 noktaya basıp “ uygulama kilidi şifrenizi girin diye bir seçenek cıkıyor ” oradan sifremi unuttum çıkıyor...
mi hesapla sıfırlama yapılıyor

Üç noktaya basınca şifremi unuttum yazısı gelmiyor bende

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Ayarlar>kilit ekranı&parmak izi>Gizlilik koruma parolası bölümüne girin eğer şifreyi ayarlarken mi hesabınızla bağlantılandırmış iseniz altta deseni veya şifrenizi unuttunuz mu yazar ona tıklayın mi hesabınızın şifresini girerek yeni şifre oluşturabilirsiniz.eğer mi hesabıyla bağlantınız yok ise haber verin başka bir yol deneyelim.

Oyla:

Dogusahbyr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğuşah
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Ayarlar>kilit ekranı&parmak izi>Gizlilik koruma parolası bölümüne girin eğer şifreyi ayarlarken mi hesabınızla bağlantılandırmış iseniz altta deseni veya şifrenizi unuttunuz mu yazar ona tıklayın mi hesabınızın şifresini girerek yeni şifre oluşturabilirsiniz.eğer mi hesabıyla bağlantınız yok ise haber verin başka bir yol deneyelim.

Başka yol deneyelim :D

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Başka yol deneyelim :D
Şifreyi sifirlayabilir misiniz bilmiyorum ama gizlediginiz dosya bölümüne ulaşabilirsiniz en azından. Telefonunuzda parmak izi kuruluysa önce o parmak izini ve ekran kilidini iptal edin daha sonra yeniden ekran kilidi ve parmak izi ayarlayin ve parmak izini ayarladiktan sonra gelen seçenekler var oradan gizlilik koruması ve uygulama kilidi seçeneklerini de aktif edin. Daha sonra gizli dosyalara erişmek isterken şifre ekranı geldiğinde parmak izini kullanın açılacaktır.

Oyla:

Dogusahbyr

Yeni Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Doğuşah
Cihazım
Xiaomi mi5
Konular
0
Şifreyi sifirlayabilir misiniz bilmiyorum ama gizlediginiz dosya bölümüne ulaşabilirsiniz en azından. Telefonunuzda parmak izi kuruluysa önce o parmak izini ve ekran kilidini iptal edin daha sonra yeniden ekran kilidi ve parmak izi ayarlayin ve parmak izini ayarladiktan sonra gelen seçenekler var oradan gizlilik koruması ve uygulama kilidi seçeneklerini de aktif edin. Daha sonra gizli dosyalara erişmek isterken şifre ekranı geldiğinde parmak izini kullanın açılacaktır.
Adamsın yeminle :D

Oyla:

beylerbeyi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
Mi 5
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Hocam teşekkür ederim internetim yoktu konuya bakamadım o sürede şifreyi buldum :D Mi hesabı ekli değilmiş onu falan ekledim şimdi. Bir daha unutursam o şekilde sıfırlarım

Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
Hocam mümkün oldukça mi hesabını açık tutalım telefonda ve şifrelerimizi eşleştirelim ki olur da şifreleri unutursak sıfırlama şansımız olsun.

Son düzenleme:
Oyla:
Üst Alt