Soru Mi5 ekran koruyucu ve kılıfı

Apesosa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Xiaomi MI5
Konular
1
Arkadaşlar, mi5 telefon aldım, malum kolay kırılabilecek bi telefon olduğundan Aliexpressten kap aldım fakat kap taktığım zaman ekrandaki koruyucuyu kaldırıyor çünkü telefonun çerçeveler ince, bu soruna yol açmayacak, ekranı tam kapatmayan yanlardan biraz boşluk bırakan bir ekran koruyucu önerir misiniz?

baran9763

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
baran
Cihazım
xiaomi mi5
Konular
1
Arkadaşlar, mi5 telefon aldım, malum kolay kırılabilecek bi telefon olduğundan Aliexpressten kap aldım fakat kap taktığım zaman ekrandaki koruyucuyu kaldırıyor çünkü telefonun çerçeveler ince, bu soruna yol açmayacak, ekranı tam kapatmayan yanlardan biraz boşluk bırakan bir ekran koruyucu önerir misiniz?
Ekran koruyucuyu yeni taktıysan tamamen yapışmasını bekle ondan sonra kılıfı tak

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

beyliceli

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ZEKİ
Cihazım
Mİ9T
Konular
74
aynı sorun bendede oldu hocam arkadaş dogru soyluyor biraz kullan sonra tak

Oyla:

_CeKoCu_

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Aptal Adam
Cihazım
Mİ 5 , Mİ9 SE
Meslek
Danışman
Konular
33
Bence kılıfın da önemi var bazıları ses kısma vs bastığınız da ekran ile cam arasına basınç yapıyor zamanla kaldırıyor. Seçilen kılıflar da önemli.

Sent from my MI 5 using Tapatalk

Oyla:

Apesosa

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ersin
Cihazım
Xiaomi MI5
Konular
1
Ekran koruyucuyu yeni taktıysan tamamen yapışmasını bekle ondan sonra kılıfı tak

MI 5 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Ama şöyle bi problem var mesela ekran koruyucu telefonun ön yüzeyini sıfıra sıfır kaplıyor. Kılıf da telefona tutunabilmek için ön yüzeye doğru kıvrımı var, bu yüzden çakışıyorlar, kaybeden taraf ekran koruyucu oluyor
[doublepost=1513538470,1513538442][/doublepost]Kılıf ekran koruyucunun üstüne kapanıyor olsa çözülecek de işte napalım

Oyla:
Üst Alt