Mod Mi5 Chrysalis Profilleri(Güncellendi 19.10.2018)

oktaydemirtass

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oktay
Cihazım
Mi 9T
Konular
2
şuan denemediğim şey kalmadı hocam hepsini yaptım :) supersu uygulamasını kullanıyorum silip magisk kuracağım son çare bu
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

masik romda 3.5 saat ekran süresi alıyorum hocam bu süreyi artırmak için kerneli kullanmak istiyorum. Mi Room a geçsem, masik roma göre daha fazla ekran süresi alır mıyım sizce?

Son düzenleme:

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Bence alırsınız hocam. Ama tabi kullanım şeklinize de bağlı.Konuda nasıl ekran süresi aldığımı anlattım. Yani Cpu yu sürekli yoran bir oyun oynuyorsanız veya telefonu sürekli sıcak kullnmaya devam ediyorsanız bunlar batarya süresini kısaltacaktır. Ben 40 derece üstüne çıktığında hemen kapatıyorum uygulamaları 5-10 dk bekleyip tekrar kullanmaya başlıyorum

oktaydemirtass

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oktay
Cihazım
Mi 9T
Konular
2
Oyun oynamıyorum ama WhatsAppı çok aktif kullanıyorum
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

ClassiCTR

▂▃▅▆▇██▇▆▅▃▂
Emekli Yönetici
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İsmail
Cihazım
Mi 9T [Davinci]
Konular
181
Ben miRoom testinde 20 dakika whatsapta sürekli mesajlaştım %3 şarşj harcadı. Ama telefonu ben miroom da aşırı pil tasarrufunda kullanıyorum ve istisna olarak whatsap, tapatalk, Bip seçiyorum. bunlardan bildirim geliyor ekran kilitliyken ama diğerlerinden gelmiyor. Bu da şarj süresini uzatıyor. Yani Miroom a geçmek istemiyorsanız yeni çıkan Magisk X se geçin. O da MiRoom altyapısını kullandığını belirtmiş. Bu kernel işe yaramıyor ama kendi dengeli modu yeterli.

oktaydemirtass

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oktay
Cihazım
Mi 9T
Konular
2
Teşekkürler hocam bide o romu deneyelim bakalım. Aynı kullanım şekliyle ekran süresinde artma olursa bilgilendiririm

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
6
Mi5 ile Miroom da denedim max 3.5 saat aldım ekran suresini.öyle oyun falan da oynamam hiç.instagram twitter vs. de yok sadece whatsapp ve chrome'u kullanıyorum.sanırım benim batarya patates olmuş.

oktaydemirtass

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
oktay
Cihazım
Mi 9T
Konular
2
Mi5 ile Miroom da denedim max 3.5 saat aldım ekran suresini.öyle oyun falan da oynamam hiç.instagram twitter vs. de yok sadece whatsapp ve chrome'u kullanıyorum.sanırım benim batarya patates olmuş.
Diğer romlarda ne kadar ekran süresi alıyorsunuz?

HayatBirSiir

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Xiaomi Mi5
Konular
26
Hocam ben yarın bataryası değişimine yolluyorum telfonu İstanbul da Xiaomi teknik servis diye bir yer varmış 3 günde yapıp yolluyorlar delta servis ile aynı bataryayi kullandigini söyledi adam ilgilenirseniz link atiyim

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
6
Hocam ben yarın bataryası değişimine yolluyorum telfonu İstanbul da Xiaomi teknik servis diye bir yer varmış 3 günde yapıp yolluyorlar delta servis ile aynı bataryayi kullandigini söyledi adam ilgilenirseniz link atiyim
Biliyorum hocam o siteyi fakat degiştirecek olsam kendim degiştiririm onlar da orjinal batarya takamıyorlar çünkü piyasada yok.

Üst Alt