Yardım Mi5 Android Pil Tüketimi Çok Fazla

ertancetin

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertan
Cihazım
Mi 8 SE
Meslek
Mali Müşavir
Konular
63
Merhabalar. Mi5 kullanıyorum. Her gece yatarken bıraktığım gibi kalkmak istiyorum şu şarj meselesinde. Ancak geceden sabaha çok fazla şarj gidiyor. Nedenini anlayamıyorum ve artık sinirimi bozmaya başladı. Yardımcı olabilecek var mı acaba? Ekran görüntüsü olarak ekliyorum.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2017-01-26-02-27-37-438_com.miui.securitycenter.png
    Screenshot_2017-01-26-02-27-37-438_com.miui.securitycenter.png
    56,8 KB · Görüntüleme: 129

ajanblue

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
fvgfd
Cihazım
mi5
Konular
6
Aynı sorun bende de var. Bu telefonu şarj süresi iyi diye aldım ama hayal kırıklığı. Acaba beta rom olduğu için mi? başka bir roma geçsek düzelir mi?
yanlışın olmasın mi5 in bataryasının az gittiği her platformda dile getiriliyor..şarjı uzun giden mix modeli..

miui 6 olsun 7 olsun farketmez ortalama ekran süresi max 6.5 saat..sadece konuşurum dersen 2-3 gün gidiyor

Son düzenleme:
Oyla:

yasinsil

#Hash
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yasin
Cihazım
OnePlus 5
Meslek
Uçak Teknisyeni
Konular
11
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
bu linkte derin uyku için gerekli ayarı gösteriyor deneyelim bakalım belki işe yarar

Bunu yapınca da telefon 3310 gibi oluyor. Telefonda 2 işlemi aynı anda yapamıyorsun nerdeyse. Hele birde birşey indirirken ekran 1 dakika bile kapansa iptal oluyor indirme. Ama sarja etkisi çok çok az. Yani onu açtığına değmez bile.

Oyla:

judqelion

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Şafak
Cihazım
Mi 9 SE
Konular
3
Batarya konusunda benimde sikintim buyuk. Sarjdan cikarinca ilk yuzde yirmisi cok hizli dusuyor. Kisabilecegim her seyi kisip kapattim ama bu beni uzfu haliyle. Daha alali bir hafta olmadi cepporttan. Bakalim nereye kadar gidecek boyle. Telefon ve sistem guzel. Cok guzel hatta ama sarjin boyle hizli indigini gorunce uzuluyor insan haliyle

Oyla:
Üst Alt