Soru Mi5 60fps video çekimi

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
6
Mi5 ile 1080p, 720p 60 fps video kaydı imkanımız var mı?daha önce konu açılmış fakat tarihleri eski.bu konuda bir gelişme var mı? Teşekkürler.

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
Bunu Google camera ile yapabilirsin 1080p 60 fps video çekmek istiyorsan

Oyla:

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Oyla:

halilmetekirikkale

Emekli Yönetici
Emekli Yönetici
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hallil
Cihazım
mi5s
Konular
2
lazye hocam miui kamerada api2 aktif değil yanlış hatırlamıyorsam bu yüzden 60fsp kayıt imkanı sağlamıyor. Google kamera 60 fsp kayıt aktif görünüyor kayıt yapıyor ama 25-30 fsp arası kayıt yapıyor en azından benim denememde bu sonucu aldım. Mi5s miui9 kullanıyorum. Miui9 da api2 60fsp gelecek deniyordu ama şimdilik bir gelişme yok sanırım. Mİ5'te durum nedir bilemiyorum tabi.

Oyla:

lazye

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Fatih
Cihazım
OnePlus 6
Konular
30
lazye hocam miui kamerada api2 aktif değil yanlış hatırlamıyorsam bu yüzden 60fsp kayıt imkanı sağlamıyor. Google kamera 60 fsp kayıt aktif görünüyor kayıt yapıyor ama 25-30 fsp arası kayıt yapıyor en azından benim denememde bu sonucu aldım. Mi5s miui9 kullanıyorum. Miui9 da api2 60fsp gelecek deniyordu ama şimdilik bir gelişme yok sanırım. Mİ5'te durum nedir bilemiyorum tabi.
camera api 2 muhabbetini biliyorum evet maalesef unutmuşum söylemeyi api 2 desteği stock romlarda genellikle bulunmuyor geliştiriciler ek olarak bu seçeneği ekliyorlar o yüzden tam olarak çalışmayacaktır düzelttiğin için teşekkür ederim :)

Oyla:

Sub-zer0

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Umut Nusret
Cihazım
Mi4 LTE, Mİ5 Pr
Meslek
Mühendis
Konular
6
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
camera api 2 muhabbetini biliyorum evet maalesef unutmuşum söylemeyi api 2 desteği stock romlarda genellikle bulunmuyor geliştiriciler ek olarak bu seçeneği ekliyorlar o yüzden tam olarak çalışmayacaktır düzelttiğin için teşekkür ederim :)
Lineage, asop vb. Custom romlarda kullananilir miyim bu özelliği peki? Teşekkürler.

Oyla:
Üst Alt