Satış Mi5 32 GB

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

technomania34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karasu
Cihazım
Mi5S
Konular
4
32 GB depolama ve 3 GB ran olan Beyaz renkli modeldir. Türkçe Global orjinal rom yüklüdür. Telefonun yazılımı ile oynanmamıştır.

Telefonu 17/09/2016 tarihinde Hepsiburada'dan aldım. Tertemiz ve kusursuzdur. Mi5S aldığım için satıyorum. Fatura, kutu ve içeriği, Orjinal Kapaklı kılıf ve silikon kılıf ile verilecektir.

Fiyat 1.000.-TL'dir. Takas ve Pazarlık yok.

Son düzenleme:

_MedicuS_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Lenovo P1m
Konular
2
Bu sıtede birçok satısı ınceledım. Herkes baya ucuyor.
Hadı alternatifi olmayan ürünlerde cosmalarını anlarım da sızın cıhaz hepsıburada da sıfırı 1119 a satılıyor. Herhangı banka kampanyası ve çek ıle sıfırını 1000 tl altına alınabılıyor
Goldunu isterseniz 900 e bıle mal edilebilir
Bıraz makul olun

technomania34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karasu
Cihazım
Mi5S
Konular
4
Bu sıtede birçok satısı ınceledım. Herkes baya ucuyor.
Hadı alternatifi olmayan ürünlerde cosmalarını anlarım da sızın cıhaz hepsıburada da sıfırı 1119 a satılıyor. Herhangı banka kampanyası ve çek ıle sıfırını 1000 tl altına alınabılıyor
Goldunu isterseniz 900 e bıle mal edilebilir
Bıraz makul olun
Bu bir satış ilanıdır. Ya kar amaçlı satıyorsam, ya ben malımı bu paraya satmak istiyorsam, ya sizin gibi engin bilgiye sahip değilsem, ya da, ya da... Sİz satışlarınızda uçmazsınız da benim gibi uçanlara erdem dersi verirsiniz. 16 gündür forumdasınız ve sanıyorum ki forumun herşeyinden istifade edip yaralı parmağa fayda sağlamamışken, gelip te benim satışıma yorum yapmanız ne kadar doğru acaba, satış ilanı bu üstad, satanın tasarrufuna müdahale hakkınız yok. Tavsiyeye ihtiyaç duyan satış değil de tavsiye ilanı açar punch~~

_MedicuS_

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Onur
Cihazım
Lenovo P1m
Konular
2
Bu bir satış ilanıdır. Ya kar amaçlı satıyorsam, ya ben malımı bu paraya satmak istiyorsam, ya sizin gibi engin bilgiye sahip değilsem, ya da, ya da... Sİz satışlarınızda uçmazsınız da benim gibi uçanlara erdem dersi verirsiniz. 16 gündür forumdasınız ve sanıyorum ki forumun herşeyinden istifade edip yaralı parmağa fayda sağlamamışken, gelip te benim satışıma yorum yapmanız ne kadar doğru acaba, satış ilanı bu üstad, satanın tasarrufuna müdahale hakkınız yok. Tavsiyeye ihtiyaç duyan satış değil de tavsiye ilanı açar punch~~
Üstadım benim ürün filan sattığım yok.Satacağım da yok.
Bunun engin bilgi ile alakası yok.
Evet sizin gibi uçanların milleti kazıklamaması adına erdem dersi vermeye geldim.
Neye müdahale ediyorsak artık.Fiyat sizin keyfiniz 2000 tl de dersiniz. Lakin sadece demekte kalırsınız.
Miui cihazım bile yok ki birine fayda veya birinden fayda alayım.
Satış ilanım neredeymiş.
Sadece alma aşamasında biriyim ve foruma o şekilde üye oldum yakından tanımak adına.
Sırf fiyat politikanızı eleştirdim diye sinirinizden atmadığınız iftira kalmamış.
İstediğim satışa yorum yaparım. Size soracak değilim.
Forumu bi inceledim satış yapanlardan başka kimseyi konuşturmuyorlar. Kimse burnundan kıl aldırmıyor. Satış yapıp yanlış yapanlar forum sahipleri midir nedir hemen savunmalar eleştirenleri yerden yere vurmalar.

Ha sadece size değil . Piyasa da daha ucuza alınabilecek her cihaza, daha uygun şurada var diye yazabilirim.
Ha burda satış yapan arkadaşlar daha uyguna verirler teknik destek sağlarlar. Özel bir hizmet verirler o zaman de burası mantık deriz. Hatta bende buradan bir arkadaştan almayı düşünebilirim.

technomania34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karasu
Cihazım
Mi5S
Konular
4
Üstadım benim ürün filan sattığım yok.Satacağım da yok.
Bunun engin bilgi ile alakası yok.
Evet sizin gibi uçanların milleti kazıklamaması adına erdem dersi vermeye geldim.
Neye müdahale ediyorsak artık.Fiyat sizin keyfiniz 2000 tl de dersiniz. Lakin sadece demekte kalırsınız.
Miui cihazım bile yok ki birine fayda veya birinden fayda alayım.
Satış ilanım neredeymiş.
Sadece alma aşamasında biriyim ve foruma o şekilde üye oldum yakından tanımak adına.
Sırf fiyat politikanızı eleştirdim diye sinirinizden atmadığınız iftira kalmamış.
İstediğim satışa yorum yaparım. Size soracak değilim.
Forumu bi inceledim satış yapanlardan başka kimseyi konuşturmuyorlar. Kimse burnundan kıl aldırmıyor. Satış yapıp yanlış yapanlar forum sahipleri midir nedir hemen savunmalar eleştirenleri yerden yere vurmalar.

Ha sadece size değil . Piyasa da daha ucuza alınabilecek her cihaza, daha uygun şurada var diye yazabilirim.
Ha burda satış yapan arkadaşlar daha uyguna verirler teknik destek sağlarlar. Özel bir hizmet verirler o zaman de burası mantık deriz. Hatta bende buradan bir arkadaştan almayı düşünebilirim.
Gerçekten de beni aşırı rahatsız ettin. Sende değil bende sıkıntı var sanırım. Anlamayana laf anlatmak için çaba sarfediyorum. Sizden ricam (anlarsanız) satış ilanımın altındaki mesaj kirliliğine son verip yadıklarınızı silmeniz.

technomania34

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Karasu
Cihazım
Mi5S
Konular
4
Satılmıştır, Silinebilir...

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...
Üst Alt